Аліна Шух провела контрольне тренування (ВІДЕО)

22
Одна з найтитулованіших українських багатоборок сучасності Аліна Шух випробувала на собі всі переваги оновленої бази у Кремінній і навіть провела там контрольне тренування. Разом з Валерією Мухоброд, яка також тренується у Майї Шух, Аліна виконала три види – метання списа, стрибки у висоту і біг на 200 метрів.

 
Про контрольне тренування, а також про базу у Кремінній розповіла старша тренерка збірної України з багатоборства Анастаія Ольховнікова.
 
“Аліна в умовах карантину продовжує підготовку до Олімпійських ігор і відбіркових змагань на них. Вона якраз була на базі у Кремінній, коли ми з тренерами приїхали туди з візитом, – розповідає Анастасія Ольховнікова. – З її тренером, Майєю Шух, домовилися на цей час зробити контрольне тренування, аби подивитися, в якій формі Аліна.
 
Аліна змагалася з Валерією Мухоброд, яка також тренується у Майї Сергіївни, у трьох видах програми. Враховуючи те, що зараз червень і карантин вніс неабиякі корективи у підготовчий процес, результати були чудовими. Шух метнула спис на 53,20 метрів, стрибнула у висоту на 1,86 і пробігла 200 метрів за 26,8 секунд. Тут важливо зазначити, що це був час третього відрізку. Тобто перед цим вона вже двічі бігла 200 метрів.

 

 
Мені сподобався настрій Аліни. Вона налаштована по-бойовому. Дай Боже, будуть змагання, і тоді вона повинна показати дуже хороші результати на чемпіонаті України.
 
База Аліні і Майї Шух сподобалася, вони б хотіли поїхати туди у липні. У Кремінній і справді дуже хороші умови для тренувань. Стадіон у лісі, на ньому є і бар’єри, і колодки, дозволяють метати у поле. Також є новий басейн, сауна. Поряд кінна база, на вихідних Аліна і їхня група якраз їздили верхи. Якби там ще була яма для стрибків з жердиною, то кращої бази для тренування багатоборства в Україні складно було б знайти”.
 
Більше фото Аліни Шух з Кремінної ви знайдете на офіційній сторінці ФЛАУ у Facebook.
 
Вже найближчими днями Анастасія Ольховнікова відвідає тренування багатоборців у Броварах, після чого розповість, хто в якій формі і за яким планом готується до Олімпійських ігор і відбору на них.
Фото (с)Сергій Куранов