Ukrainian Athletic Combats: Вікторія Ткачук відсвяткувала повернення перемогою й особистим рекордом

343
Серія змагань Ukrainian Athletic Combats стартувала у Києві, а разом з нею сезон почали і бігунки на 400 метрів з бар’єрами.

 
Дізнавшись про те, що командний чемпіонат України через карантин знову перенесли, Анна Рижикова і Вікторія Ткачук вирішили не чекати на нього, а почати сезон у той день, у який і планувалося останнім часом. Саме 9 серпня вони мали бігти у Луцьку, але зібрали суперниць і вийшли на старт у Києві. І саме забіг на 400 метрів з бар’єрами був головним цього вечора. Ті, хто не зміг прийти на стадіон, могли слідкувати за ним наживо завдяки трансляції на офіційному каналі ФЛАУ у YouTube.
 
Затишний стадіон «Піонер» подарував учасницям і учасникам не лише позитивні емоції від виходу на старт, зустрічі з друзями, які прийшли підтримати спортсменів, а і досить високі результати. Вікторія Ткачук, яка тривалий час не виступала через травми, вийшла на доріжку вперше за два роки – і відразу встановила особистий рекорд (54,59 с). Більше того, їй вдалося перемогти, обігнавши Анну Рижикову (54,95 с). «Я показала той час, на який і розраховувала, але фінішувала другою. І це стимулює працювати старанніше і показувати вищі результати», – зазначила Анна.
 
Першу трійку замкнула Марія Миколенко (55,99 с). А загалом на старт вийшли шість учасниць. Поряд з досвідченими переможницею і призерками бігли ті, хто на міжнародній арені поки що змагалися лише на юніорському і молодіжному рівнях, але вже досягли певних успіхів, – Тетяна Безшийко (58,72 с), Марія Буряк (59,66 с) та Інна Ковтун (1.01,05 хв).
 
Цього вечора на старт також вийшли чоловіки. Вони змагалися на дистанціях 100, 200 метрів і 110 метрів з бар’єрами. Переможцем з бігу і на 100, і на 200 метрів став Сергій Смелик (10,40 с і 20,88 с відповідно). На обох дистанціях неабияку конкуренцію йому склав Олександр Соколов. І якщо на 100-метрівці Сергій був до цього готовий, то на 200 метрах настільки невеликий розрив між атлетами (лише дві сотих секунди) став для Смелика певним сюрпризом (про це вже незабаром у коментарі Сергія на сайті ФЛАУ).
 
110 метрів з бар’єрами найшвидше подолав Віктор Солянов (14,19 с).
 
Фото зі сторінки Вікторії Ткачук у соціальних мережах
 
Попередня статтяІнфраструктура Кропивницького та делегати на Конференцію ФЛАУ
Наступна статтяВсесвітня легка атлетика опублікувала нагадування щодо вимог до змагального взуття на дистанціях 800 метрів і довших