Почалося голосування за найкращих легкоатлета і легкоатлетку жовтня в Україні

281
Почалося голосування за найкращих легкоатлета і легкоатлетку жовтня в Україні. На звання найкращих претендують:

ЧОЛОВІКИ

Ігор Главан – виграв дистанцію 50 км на чемпіонаті України зі спортивної ходьби (3:47.31 год – четвертий результат сезону у світі).

Богдан-Іван Городиський – побив 17-річний рекорд України (1:00.40 год), посівши 20-те місце на чемпіонаті світу з півмарафону.

Кирило Лампицький – на юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики (2005-2006 р.н.) встановив рекорд України U16 з бігу на 110 метрів з бар’єрами (0,840 м) – 14,58 с.

ЖІНКИ

Дар’я Михайлова – посіла 9-те місце на Лондонському марафоні (2:27.29 год).

Людмила Оляновська – виграла дистанцію 20 км серед жінок на чемпіонаті України зі спортивної ходьби (1:29.18 год).

Євгенія Прокоф’єва – встановила найвище досягнення України у жіночих півмарафонських забігах (1:10.32 год), посівши 23-тє на чемпіонаті світу з півмарафону.

Голосування триває до 23:00, четверга, 5 листопада.

Голосування відбувається у трьох категоріях: серед представників ЗМІ, експертів (Рада ФЛАУ) і вболівальників. Кожна категорія голосів враховується як третина від усіх голосів.
Попередня статтяОголошені десятки претендентів на звання найкращих легкоатлетів року у світі
Наступна статтяРавіль Сафіуллін: «Вся спортивна спільнота дізнається про те, що відбувалося у ФЛАУ впродовж восьми років»