Зі світу по нитці: скасовано найстаріший турнір у США

487

Найстаріші легкоатлетичні змагання у приміщенні, Millrose Games, у 2021 році не відбудуться.

Турнір проводиться з 1908 року. Планувалося, що він стане частиною World Athletics Indoor Tour Gold і відбудеться 13 лютого.

Організатори зазначили, що ухвалення рішення про скасування змагань було надзвичайно складним, проте їм довелося піти на цей крок, щоб не ризикувати здоров’ям атлетів, офіційних осіб, представників організаційного комітету, медіа та всіх, хто був би причетним до проведення змагань.

***

Чемпіон Європи зі стрибків у висоту у приміщенні Джанмарко Тамбері останні дні провів у тренувальному центрі у Формії. В олімпійському 2021 році італієць планує виступати у зимовому сезоні.

***

Срібна медалістка чемпіонату Європи у приміщенні з бігу на 400 метрів Синтія Болінго не буде змагатися на цій дистанції на чемпіонаті Європи у приміщенні, який у березні має відбутися у Торуні. Натомість вона сподівається і прагнутиме до того, щоб стати частиною бельгійської естафетної команди 4х400 метрів.

***

Імена рекордсменки світу з марафону Бріджид Косгей і рекордсмена світу з бігу на 5000 і 10000 метрів Джошуа Чептегея названі серед імен ста найбільш впливових людей Африки за підсумками 2020 року.

За матеріалами EMEnews, Atletiek Nieuws

Фото © Photo by cottonbro from Pexels

Попередня статтяВизначене місце проведення першого в історії чемпіонату світу з гірського бігу і трейлу
Наступна статтяВіктора Грінюка переобрали президентом ФЛА міста Києва