Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР у приміщенні: прогнозована перемога Діжак і непередбачувана розв’язка зі стрибків з жердиною

1411
Фото (с)Микола Петриковський

27-28 лютого Київ приймав чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків і дівчат 2006-2007 років народження. Для багатьох учасників ці змагання були першими або одними з перших у кар’єрі. Дехто вже встиг стати відомим як мінімум на українській арені, й однією з таких була Соломія Діжак з Буська (тренери: Єретик В.Ю., Єретик Ю.В., Ільчишин Г.Я.).

Спортивна ходьба на 3000 метрів відкривала програму чемпіонату. Діжак була на ній відвертою фавориткою і саме вона перемогла – 14:39.4h. Змагання серед юнаків виграв Роман Горбачов зі Старокостянтинова (тренер: Вербицький О.О.) – 13:55.46.

Досить несподівано завершилися змагання зі стрибків з жердиною серед дівчат. Рекордсменка України U16 у приміщенні і бронзова медалістка чемпіонату України в приміщенні Антоніна Терещенко почала змагання, коли решта суперниць їх завершили. Проте стартові для себе 3.50 подолати цього разу не змогла.

Випадки, коли лідери не долали початкові висоти, траплялися навіть на чемпіонатах світу. Тож чекатимемо на наступний старт Терещенко. А переможницею чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР у приміщенні стала Анастасія Костирко з Харкова (тренери: Бубнов В.О., Аушев О.М.) – 3.30 м.

Чемпіоном серед юнаків став Григорій Дудніченко з Броварів (тренер Корчмід О.М.) – 2.80 м.

ФОТОАЛЬБОМ

Анна-Марія Хіміч зі Львова (тренери: Федоренко В.Ф., Черних В.М., Дорак Т.Й.) понад дві секунди виграла у найближчої суперниці і перемогла з бігу на 400 метрів (58.59 с). Серед юнаків найшвидше дистанцію подолав Сергій Сапетчєнков з Одеси (Юрченко А.В.). Його час – 53.96 с. І Хіміч, і Сапетчєнков були першими також з бігу на 200 метрів – 25.87 і 24.20 с відповідно.

У змаганнях п’ятиборців Єгор Лось (Київська обл.; тренери: Романюк О.В., Касьянов С.О.) лише на 12 очок обійшов Сергія Пчоліна (Миколаївська обл.; тренер: Тульчевський О.В,) і виграв золото з сумою 2914 очок. У дівчат досить упевнено перемогла Альбіна Зайцева (Харківська обл.; тренери: Халаїм М.М., Бардіс А.В., Зайцева М.О.) – 3102 очка.

Артем Іващенко (Харківська обл.; тренер: Курносов В.В.) з перевагою понад метр над срібним призером Станіславом Комовим виграв змагання зі штовхання ядра (14.92 м). У дівчат перемогла Марія Стрєлець (Донецька обл.; Стрєлець С.С.) – 13.41 м.

Переконливі перемоги були і на рахунку Матвія Чануша (Тернопільська обл.; тренер: Кармелюк Є.Т.) і Марини Ковтунової (Донецька обл.; тренери: Юхно В.О., Лемешко С.Й.) зі стрибків у висоту. Чануш подолав планку на висоті 1.91 м, а Ковтунова – на 1.75 м.

1500 метрів, дівчата

1. Софія Гордійчук (м. Київ; тренери: Макарчук О.А., Москаленко О.І., Кузь В.В.) – 4:57.53

1500 метрів, юнаки

1. Андрій Радзевило (Кіровоградська обл.; тренери: Приймак В.М., Артеменко Я.Ю., Роздобудько О.А.) – 4:24.94

Радзевило також виграв срібло з бігу на 800 метрів (2:08.23 хв).

3000 метрів, дівчата

1. Аліна Дмитренко (Чернігівська обл.; тренери: Кривоус Н.В., Бабенко В.С.) – 11:09.06

3000 метрів, юнаки

1. Денис Лисенко (Київська обл.; тренери: Яцюта Г.В., Савченко М.В.) – 10:09.00

60 метрів з бар’єрами, дівчата

1. Софія Сластіна (Харківська обл.; тренери: Ісправнікова В.М., Матузна Н.А.) – 9.28

60 метрів з бар’єрами, юнаки

1. Олександр Домінський (Донецька обл.; тренери: Мартинюк В.М., Третьяков М.К.) – 8.67

1500 метрів з перешкодами, дівчата

1. Дар’я Дубенець (Донецька обл.; тренер: Лук’янова О.О.) – 5:20.08

1500 метрів з перешкодами, юнаки

1. Максим Сердюк (Сумська обл.; тренери: Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) – 5:06.10

Естафета 100+200+300+400 метрів, дівчата

1. Донецька (Марія Бандюкова, Марія Панченко, Владислава Богатирьова, Ксенія Васіна) – 2:27.20

Естафета 100+200+300+400 метрів, юнаки

1. Миколаївська (Тимур Грицай, Андрій Куліуш, Андрій Кравець, Нікіта Терещенко) – 2:14.57 хв

Стрибки в довжину, дівчата

1. Вероніка Пєнзарєва (Київська обл.; тренери: Апалькова І.І., Гредунова Н.М., Гредунов В.Т.) – 5.58

Всі результати

Попередня статтяТорунь-2021: Андрій Проценко не виступить на чемпіонаті Європи в приміщенні
Наступна статтяВолодимир Рудюк про візит на Одещину: «Одеська легка атлетика має майбутнє»