#Торунь2021: травма Шпанович та інші новини від суперників українців

731
Фото з соціальних мереж Івани Шпанович

Сербка Івана Шпанович не виступить на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні. Причиною стала травма підколінного сухожилля.

У 2021-му Шпанович виграла чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у Стамбулі, стрибнувши там на 6.75 метрів, і наразі посідає з цим результатом п’яте місце в світовому топлисті сезону. Після цього сербка виграла змагання в Белграді з результатом 6.71 м і була сповнена намірів поборотися в Торуні за четверте золото чемпіонатів Європи в приміщенні, але через травму тепер змушена відмовитися від участі. Атлетка зосередиться на підготовці до Олімпійських ігор у Токіо.

Заміна відбулася у британській команді. Марк Скотт вирішив не летіти зі США, де він перебуває зараз, до Торуня і сконцентруватися на підготовці до змагань просто неба. Планувалося, що на чемпіонаті Європи в приміщенні він бігтиме 3000 метрів. Тепер його замінить Філ Сасеманн.

Не обійшлося без втрат і в бельгійській команді. Рене Ейкенс, яка була заявлена на дистанцію 800 метрів, не поїде в Торунь через апендицит.

Не виступить також бронзова призерка чемпіонату Європи в приміщенні з бігу на 1500 метрів ірландка Кьяра Магін.

У чеській команді в Торуні не виступлять бар’єрист Петр Свобода (травма ахілла), стрибун у довжину Радек Юшка (грип) і стрибунка з жердиною Амалі Свабікова (проблеми зі спиною).

Нагадаємо, один зі світових лідерів сезону зі стрибків у висоту українець Андрій Проценко відмовився від участі у чемпіонаті через проблеми зі спиною.

За матеріалами EMEnews

Попередня статтяЯрослава Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки лютого в Європі
Наступна статтяДивіться чемпіонат Європи в приміщенні на сайті Суспільне Спорт наживо і в повному обсязі!