Пояснення щодо недопуску збірної України до Кубка Європи з метань

1168
Фото (с)cottonbro from Pexels

6 травня збірна України прилетіла у Хорватію, щоб узяти участь у Кубку Європи з метань. На змагання чекали два роки: у 2020-му їх скасували через пандемію COVID 19, а у 2021-му перенесли на два місяці. І коли, здавалося, все нарешті відбудеться, сталося те, на що ніхто не розраховував.

Вже традиційно, згідно з санітарними протоколами змагань, команди здають кілька тестів на COVID 19 перед виїздом і по приїзду. Перед вильотом у всієї команди тести були негативними, але в Спліті один з тестів, Олександра Іваненка, дав позитивний результат.

“В Олександра немає жодних ознак навіть застуди, проте тест виявився позитивним. Зараз він ізольований, – пояснює ситуацію головний тренер з метань Максим Островський. – Повторний тест теж дав позитивний результат. Оскільки вся команда летіла разом, тобто був контакт, згідно з санітарними протоколами, нас не допустили до змагань.

Наразі вирішується питання з нашим поверненням додому. У посольстві України в Хорватії знають про ситуацію, яка склалася. Посол весь час з нами на зв’язку; вони роблять все для того, щоб нам допомогти”.

А тим часом Кубок Європи з метань триває. Трансляцію змагань можна подивитися на офіційному сайті Європейської легкої атлетики.

Попередня статтяВ Україні відзначають День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у другій світовій війні
Наступна статтяВікторія Калюжна й Ігор Мусієнко – найкращі легкоатлети квітня в Україні