Новий формат і призи від рекордсменів: в Ужгороді відбулися «Кубок Дружба» й Гран-прі зі стрибків у довжину

637
Фото (с)Наталія Новікова

7 травня  в Ужгороді  відбулися 59-і міжнародні змагання серед дорослих, молоді та юніорів «Кубок Дружба». За медалі боролися атлети з восьми регіонів України.

Родзинкою денної програми стали стрибки у висоту, де розігрувався спеціальний грошовий приз і перехідний Кубок пам’яті рекордсмена «Кубку Дружба» Олексія Дем’янюка (2.30 м). Змагання серед жінок виграла Ілона Заскалько (1.75 м), а серед чоловіків – Владислав Лавський (2.16 м). Обоє атлетів, як і свого часу Олексій Дем’янюк, представляють Львів. І обоє тренуються у Мирослави Скалоцької в СК «Висота».

Кубок переможцям вручала дружина покійного Олексія Дем’янюка Тетяна Маркевич, а грошові призи – президент СК «Висота» Валерій Лебедюк.

Спеціальний приз рекордсмена «Кубку Дружба» з бігу на 3000 метрів з перешкодами Олександра Величка виграв переможець на дистанції 3000 м закарпатець Павло Клим, а приз рекордсменки Закарпатської області з бігу на 1500 метрів Людмили Коломоєць – львів’янка Уляна Рачинська, яка встановила особистий рекорд – 4:35.50 хв.

У вечірній частині програми відбулися традиційні шоу-змагання зі стрибків у довжину Гран-прі на призи дворазового медаліста Олімпійських ігор Ігоря Тер-Ованесяна. Цього року змагання мали новий формат – Жінки проти Чоловіків. Представники обох статей вперше змагалися в Ужгороді в одному секторі. У баттлі зійшлися шестеро жінок і п’ятеро чоловіків.

Переможців визначали як окремо серед жінок і чоловіків, так і в загальному заліку (згідно з визначеним порівняльним коефіцієнтом жіночого й чоловічого результату). Так, черед жінок перемогла харків’янка Анна Луньова (6.28 м), а її співвітчизник Ярослав Ісаченков був найкращим серед чоловіків (7.30 м). У баттлі Жінки проти Чоловіків виграла також Луньова – 7.66 м проти 7.30 в Ісаченкова.

Всі результати змагань ТУТ.

За матеріалами зі сторінки Анатолія Коломйця у Facebook