Михайло Кохан і Марина Бех-Романчук – у перших трійках змагань у Шаморині

699
Фото (с)P-T-S miting

У Шаморині відбувся легкоатлетичний турнір P-T-S Meeting, який входить до срібної серії Континентального туру Всесвітньої легкої атлетики. Участь у змаганнях взяли троє українців.

Михайло Кохан у заключній, шостій спробі метнув молот на 77.56 метрів і вийшов на другу позицію, залишивши позаду бронзового медаліста чемпіонату світу угорця Бенсе Халаса (75.78 м). Для українця цей результат став найкращим нинішнього сезону. Переміг з рекордом стадіону француз Квентін Біго (78.95 м).

Марина Бех-Романчук змаганнями в Шаморині відкрила літній сезон-2021. З шести стрибків українки лише один був результативним, проте і цього вистачило для того, щоб замкнути трійку найсильніших (6.39 м). Анна Луньова була шостою (6.15 м). Перемогла німкеня Марісе Луцоло (6.64 м, особистий рекорд).

Змагання зі стрибків у висоту пройшли без українців, проте запам’яталися перемогою Едгара Рівери з національним рекордом Мексики – 2.31 м. Позаду лишилися призер чемпіонату світу Міхаіл Акіменко (2.29 м), який виступає під нейтральним прапором, і бельгієць Томас Кармой (2.26 м).

Всі результату турніру P-T-S Meeting 2021

Попередня статтяУ ювілей Володимира Голубничого пригадуємо його олімпійські перемоги
Наступна статтяПодвійна перемога українок в Італії