6-й Таврія В Одеський півмарафон: перемоги Рогозовського й Верецької та рекорд траси

745
Фото (c)Run Ukraine

13 червня відбувся 6-й Таврія В Одеський півмарафон. На старт вийшли 2800 бігунів з України та з-за кордону. Переможцями основної дистанції стали Вадим Рогозовський і Валентина Верецька (Кілярська). Більше того, Валентина встановила рекорд траси.

Боротьба серед чоловіків була досить напруженою, переможець визначився на заключних метрах дистанції. До п’ятнадцятого кілометра лідери бігли щільною групою, але на початку Траси Здоров’я Вадим Рогозовський і Роман Стоянов почали відриватися.

Фото (c)Run Ukraine

Боротьба між двома представниками Київської області точилася до останнього кілометра, але фінішний спрут краще вдався саме Рогозовському, який фінішував з часом 1:07:55 год. Стоянов, з відривом у дві секунди, став другим, а третє місце посів Сергій Рибак (1:09:23 год).

«Це мій перший старт цього року, і я дуже радий, що вдалося перемогти. Як завжди, на стартах Run Ukraine все на високому рівні. Вдячний, що мене запросили», – прокоментував перемогу Вадим.

У змаганнях жінок Валентина Верецька (Кілярська), яка перемогла у 2019 році, захопила лідерство зі старту і вже на п’ятому кілометрі випереджала найближчу суперницю на дві хвилини. Впродовж дистанції цей відрив лише збільшувався, тож на трасі Валентина змагалась з одеськими гірками та самою собою. Зрештою, спортсменка з Полтави здобула перемогу з підсумковим результатом 1:18:20 год, встановивши новий рекорд траси серед жінок. Другою фінішувала Валентина Полтавська (1:22:46 год), третьою – Юлія Тарасова (1:23:55 год).

Фото (c)Run Ukraine

«Сьогоднішня подія знакова для Одеси –  це найбільший півмарафон для міста. Для нас дуже важливо зберегти історію цього заходу, адже це місце люблять бігуни з різних країн світу. Сьогодні наші учасники біжать на різних дистанціях, серед них професійні атлети, любителі, ветерани та люди з інвалідністю. На наших заходах ми доводимо, що може кожен. На наших медалях цього року зображена мальовнича Одеса: ми намагалися знайти те, що відгукнеться у серці кожного українця», –  розповів генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Крім півмарафону також були проведені змагання з бігу на інших дистанціях: 10 км, 4,2 км, Ветеранська десятка, естафета, командні, дитячі старти та сімейний забіг.

За матеріалами Run Ukraine

Попередня статтяНаціональні рекорди й медалі українців на чемпіонаті ABAF з естафетного бігу
Наступна статтяДанило Даниленко: «Після особистого рекорду спокійніше й упевненіше йтиму по сезону»