Президент ФЛАУ Равіль Сафіуллін обговорив перспективи розвитку легкоатлетичної інфраструктури Рівного

694
Зустріч з головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем / фото зі сторінки Віталія Коваля у Facebook

Рівненська область має славні традиції в легкій атлетиці. Її спортсмени неодноразово представляли Україну на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу і Європи. Проте проблема відсутності легкоатлетичної арени і якісних умов для тренувань і досі залишається актуальною.

18 червня президент ФЛАУ Равіль Сафіуллін завітав до Рівного з метою ознайомитися з легкоатлетичною інфраструктурою, обговорити перспективи її розвитку та розвитку легкої атлетики загалом.

Равіль Сафіуллін провів у Рівному дві офіційні зустрічі. З головою Рівненської обласної державної адміністрації Віталієм Ковалем та міським головою Рівного Олександром Третяком. Участь у зустрічах також брав президент ФЛА Рівненської області Олег Машанєнков.

Зустріч з міським головою Рівного Олександром Третяком

«Нас запевнили, що створення якісних умов для тренувань спортсменів – один з пріоритетів у діяльності влади Рівного й області, – говорить Равіль Сафіуллін. – Було видно, що й для Віталія Станіславовича, й для Олександра Віталійовича це не лише слова. Вони дійсно зацікавлені в розвитку легкої атлетики, їм не байдуже майбутнє нашого виду спорту й для них важливо, щоб мешканці Рівного й області вели здоровий спосіб життя.

Наразі мова йде про реконструкції бігових доріжок на стадіоні Національного університету водного господарства та природокористування та про реконструкцію тренувального манежу поряд зі стадіоном «Авангард».

Зі свого боку ФЛАУ готова всіляко підтримувати Рівненщину в цих починаннях. У нас є фахівці в галузі реконструкції арен, ми відновили роботу Комісії спортивних споруд ФЛАУ. Все це якраз і було зроблено для того, щоб всіляко сприяти розвитку легкоатлетичної інфраструктури в Україні».

Попередня статтяЧемпіонат України почався з національного рекорду
Наступна статтяОсобисті рекорди й повернення, або яким був другий день чемпіонату України з легкої атлетики