Склад команди на юніорський чемпіонат Європи

186
Фото (с)Микола Мартинюк

Виконком ФЛАУ затвердив склад команди України для участі в юніорському чемпіонаті Європи. Змагання відбудуться 15-18 липня у Таллінні.

До команди ввійшли 40 атлетів/-ок і 15 офіційних осіб.

Прізвище й ім’я атлета/атлетки Дисципліна Область, яку представляє
1 Яніна Юрченко 100 м Харківська
2 Анна Орлова 400 м, 4х400 м Дніпропетровська
3 Тетяна Харащук 400 м, 4х400 м Івано-Франківська
4 Надія Стецюк 400 м, 4х400 м Київська
5 Світлана Жульжик 800 м, 4х400 м Рівненська
6 Наталія Бесідовська 4х400 м Вінницька
7 Кристина Юрчук 100 м з/б Донецька
8 Вероніка Крамаренко стрибки у висоту Запорізька
9 Марія Алєйнікова стрибки у висоту Волинська
10 Марія Горєлова стрибки в довжину Херсонська
11 Анна Костенко потрійний стрибок Дніпропетровська
12 Олександра Чернуха потрійний стрибок Хмельницька
13 Альона Часс потрійний стрибок Дніпропетровська
14 Софія Ромасюк штовхання ядра Харківська
15 Марія Ларіна штовхання ядра Донецька
16 Юлія Шатохіна метання молота Волинська
17 Валентина Косів метання молота Івано-Франківська
18 Еріка Лукач метання списа Київська
19 Валерія Мухоброд семиборство Київська
20 Анісія Лочман семиборство м. Київ
21 Валерія Шоломіцька с/х, 10000 м Волинська
22 Юлія Луцька с/х, 10000 м Івано-Франківська
23 Софія Криловецька с/х, 10000 м Сумська
24 Олександр Сосновенко 100 м Донецька
25 Руслан Наумов 1500 м Донецька
26 Ілля Кунін 1500 м, 3000 м Дніпропетровська
27 Андрій Атаманюк 3000 м Хмельницька
28 Ростислав Голубович 400 м з/б Черкаська
29 Роман Петрук стрибки у висоту Житомирська
30 Богдан Зміївський стрибки у висоту Харківська
31 Олександр Онуфрієв стрибки з жердиною Дніпропетровська
32 Нікіта Строгалєв стрибки з жердиною м. Київ
33 Нікіта Стаднюк стрибки в довжину Одеська
34 Андрій Єрещенко стрибки в довжину Черкаська
35 Микита Нарольський потрійний стрибок м. Київ
36 Олександр Айко потрійний стрибок м. Київ
37 Артур Фельфнер метання списа Київська
38 Тарас Корецький с/х, 10000 м Волинська
39 Микола Рущак с/х, 10000 м Сумська
40 Єгор Шелест с/х, 10000 м Сумська

Офіційна делегація

1 Андрій Каратєєв старший тренер
2 Хрестина Ромащук старший тренер
3 Андрій Сікорський лікар
4 Ігор Пузанов масажист
5 Дмитро Білоцерковський масажист
6 Тетяна Фінчук тренер
7 Сергій Шеремет тренер
8 Вячеслав Римко тренер
9 Олена Борисюк тренер
10 Анатолій Голубцов тренер
11 Юрій Сендецький тренер
12 Петро Кукла тренер
13 Майя Шух тренер
14 Костянтин Мальков тренер
15 Ігор Ятченко провідний тренер