Склад команди України з легкої атлетики на Олімпійські ігри

1283

7 липня Виконком НОК України затвердив склад команди з легкої атлетики, яка візьме участь в Олімпійських іграх. До неї увійшли 47 спортсменів/-ок і 31 офіційна особа.

Звертаємо вашу увагу на те, що не всі офіційні особи перебуватимуть у Токіо впродовж усього періоду, а дев’ятеро з них будуть у Саппоро, де відбуватимуться змагання зі спортивної ходьби й марафону.

Олімпійський турнір з легкої атлетики почнеться 30 липня.

Ім’я та прізвище Дисципліна Область, яку представляє атлет/-ка
Жінки
1 Тетяна Мельник 400 м, 4х400 м. Київ
2 Анна Рижикова 400 м з/б Дніпропетровська
3 Вікторія Ткачук 400 м з/б Донецька
4 Марія Миколенко 400 м з/б Донецька
5 Наталія Стребкова 3000 м з перешкодами Тернопільська
6 Катерина Климюк 4х400, 4х400 мікс Запорізька
7 Аліна Логвиненко 4х400, 4х400 мікс Донецька
8 Яна Качур 4х400, 4х400 мікс (запас) м. Київ
9 Анастасія Бризгіна 4х400 Запорізька
10 Наталія Пироженко-Чорномаз 4х400 м. Київ
11 Ярослава Магучіх стрибки у висоту Дніпропетровська
12 Ірина Геращенко стрибки у висоту м. Київ
13 Юлія Левченко стрибки у висоту м. Київ
14 Марина Килипко стрибки з жердиною Харківська
15 Яна Гладійчук стрибки з жердиною м. Київ
16 Марина Бех-Романчук стрибки в довжину Хмельницька
17 Ольга Саладуха потрійний стрибок Донецька
18 Ольга Голодна штовхання ядра Київська
19 Наталія Семенова метання диска Донецька
20 Ірина Климець метання молота Волинська
21 Ірина Новожилова метання молота Херсонська
22 Євгенія Прокоф’єва марафон м. Київ
23 Дар’я Михайлова марафон Київська
24 Вікторія Калюжна марафон Донецька
25 Людмила Оляновська с/х, 20 км Київська
26 Марія Сахарук с/х, 20 км Волинська
27 Ганна Шевчук с/х, 20 км Івано-Франківська
Чоловіки
1 Сергій Смелик 200 м Донецька
2 Олександр Погорілко 4х400, мікс Сумська
3 Микита Барабанов 4х400, мікс Запорізька
4 Данило Даниленко 4х400, мікс Волинська
5 Андрій Проценко стрибки у висоту Херсонська
6 Владислав Мазур стрибки в довжину Житомирська
7 Ігор Мусієнко штовхання ядра Сумська
8 Микита Нестеренко метання диска Дніпропетровська
9 Михайло Кохан метання молота Дніпропетровська
10 Михайло Гаврилюк метання молота Івано-Франківська
11 Гліб Піскунов метання молота Херсонська
12 Богдан-Іван Городиський марафон м. Київ
13 Микола Нижник марафон м. Київ
14 Олександр Сітковський марафон Донецька
15 Едуард Забуженко с/х, 20 км Київська
16 Іван Лосєв с/х, 20 км Київська
17 Назар Коваленко с/х, 20 км Київська
18 Мар’ян Закальницький с/х, 50 км Донецька
19 Іван Банзерук с/х, 50 км Волинська
20 Ігор Главан с/х, 50 км Сумська

Офіційна делегація

1 Равіль Сафіуллін керівник делегації, президент ФЛАУ Токіо
2 Олена Говорова перша віцепрезидентка ФЛАУ Токіо
3 Віктор Грінюк віцепрезидент ФЛАУ, президент ФЛА м. Києва Токіо, з 4.08
4 Вячеслав Тиртишник головний тренер, лідер команди Токіо
5 Олексій Сердюченко старший тренер, технічний лідер Токіо
6 Тетяна Степанова тренер Токіо
7 Ірина Пустовойт тренер Токіо
8 Сергій Кохан тренер Токіо
9 Володимир Кравченко тренер Токіо
10 Геннадій Зуєв тренер Токіо, до 2.08
11 Вадим Крушинський тренер Токіо, до 4.08
12 Ірина Ольховнікова головний тренер (спринт) Токіо, до 1.08
13 Олена Чумак тренер Токіо, з 1.08
14 Олександр Романюк головний тренер (стрибки) Токіо
15 Ярослав Чмир старший тренер (метання) Токіо, до 5.08
16 Костянтин Рурак сарший тренер (спринт) Токіо, до 1.08
17 Максим Островський головний тренер (метання) Токіо, з 1.08
18 Валерій Мельник лікар Токіо
19 Ганна Хабіна-Меринюк лікар Токіо
20 Віктор Парфенюк масажист Токіо
21 Владислав Пронін масажист Токіо
22 Дмитро Лихошерстов масажист Токіо, з 2.08
23 Сергій Романчук головний тренер (витривалість) Саппоро
24 Денис Тобіас сарший тренер (спортивна ходьба) Саппоро
25 Володимир Рудюк віцепрезидент ФЛАУ, президент ФЛА Волинської області Саппоро
26 Антон Діденко лікар Саппоро
27 Валерій Кравчук масажист Саппоро
28 Анатолій Соломін тренер Саппоро
29 Олександр Шевченко тренер Саппоро
30 Валентина Борисюк тренер Саппоро
31 Володимир Яловик тренер Саппоро