Хто з українців виступить у другий день молодіжного чемпіонату Європи

832

У Таллінні триває молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики. У перший день змагань розіграли два комплекти медалей. У фіналі з бігу на 10000 метрів українець Вадим Лонський фінішував сьомим.

Ранкову програму другого дня змагань складатимуть кваліфікації. Також до неї ввійдуть змагання семиборок, на які Юлія Лобан вийде, посідаючи 11-те місце.

Анастасія Осокіна боротиметься за вихід до півфіналу з бігу на 100 метрів з бар’єрами, а Максим Андрухів, Олексій Овчаренко й Андрій Василевський – на 110 метрів з бар’єрами. Півфінали відбудуться цього ж дня у вечірній програмі.

Олена Радюк-Кючюк і Вікторія Ратнікова бігтимуть у першому колі на 200-метрівці серед жінок, а Ерік Костриця і Кирило Приходько вийдуть на старт цієї ж дистанції серед чоловіків.

Марія Буряк бігтиме у півфіналі з бігу на 400 метрів з бар’єрами.

Марія Ященко змагатиметься у кваліфікації зі стрибків з жердиною, а Аліна Шух – з метання списа.

***

Вечірня програма почнеться з метання списа семиборками. Цього ж дня вони визначать переможниць і призерок.

Михайло Кохан і Михайло Гаврилюк змагатимуться у фіналі з метання молота, Антон Копитько – зі стрибків у довжину, Яна Фарина – зі спортивної ходьби на 20 км, а Богдана Семьонова, Ірина Довгуша й Вікторія Ковба – з бігу на 10000 метрів.

Олександр Погорілко виступить у півфіналі з бігу на 400 метрів. Василь Сабуняк і Владислав Мартинюк змагатимуться в першому колі з бігу на 3000 метрів з перешкодами, а Владислав Лавський і Олег Дорощук – у кваліфікації зі стрибків у висоту.

***

Розклад, стартові протоколи й результати в режимі онлайн ви знайдете ТУТ.

Трансляція молодіжного чемпіонату Європи наживо ТУТ.

Попередня статтяМолодіжний чемпіонат Європи: ТОП-8 Лонського та кваліфікація Магучіх і Кохана
Наступна статтяРатнікова, Овчаренко й Василевський продовжують боротьбу на молодіжному чемпіонаті Європи