Золото, срібло й найкращий результат сезону в світі в третій день чемпіонату Європи U20

1016
Фото (с)Marco Mumm

У третій день юніорського чемпіонату Європи, який триває у Таллінні, українці виграли дві медалі.

Метальник списа Артур Фельфнер  уже в першій спробі показав результат 76,13 м, а в четвертій поліпшив свій же найкращий результат сезону в світі й переміг – 78.41 м.

«Хочу подякувати суперникам. Мені дуже сподобалося тут змагатися, хороші умови й робота організаційного комітету.

Дуже щасливий, що встановив новий особистий рекорд. Атмосфера була неймовірна. Також дякую тренеру, сім’ї і друзям», – сказав учень В’ячеслава Римка в коментарі організаторам.

Світлана Жульжик виграла срібну медаль з бігу на 800 метрів. Українка фінішувала другою з особистим рекордом – 2:04.02 хв. Перемогла швейцарка Одрі Верро (2:03.12 хв).

«Медаль цього чемпіонату – високе досягнення для мене, нашої команди, сім’ї, яка завжди мене підтримує. У мене не було плану на фінал, оскільки тактика змінювалася кожні кілька метрів. Я бігла й чекала на швидкий фініш. Горда, що мені це добре вдалося.

Цей сезон був не надто легким, оскільки боролася з травмою ступні перед початком літа. Але зараз уже все добре.  Всі атлетки мотивували мене, у кожної з них можна чомусь навчитися. Наступний турнір для мене – юніорський чемпіонат світу в Найробі», – сказала учениця Тетяни Фінчук організаторам.

У ранковій програмі медалі розіграли скороходи. Тарас Корецький фінішував 12-м зі спортивної ходьби на 10000 метрів (44:12.44 хв), Микола Рущак – 17-м (45:07.05 хв), а Єгора Шелеста було дискваліфіковано.

Роман Петрук з результатом 2.15 м посів п’яте місце у фіналі зі стрибків у висоту. Андрій Атаманюк замкнув першу вісімку фіналістів з бігу на 3000 метрів (8:22.95 хв).

Марія Горєлова з результатом 6.32 м вийшла у фінал зі стрибків у довжину, а Еріка Лукач – у фінал з метання списа (52.60 м).

Жіноча естафетна команда 4х400 метрів у складі Анни Орлової, Наталії Бесідовської, Надії Стецюк і Тетяни Харащук за часом вийшла до фінальної стадії змагань (3:39.61 хв).

Марія Ларіна й Софія Ромасюк не змогли подолати кваліфікацію зі штовхання ядра (13.68 м і 14.00 м відповідно), а Олександр Айко (15.06 м) і Микита Нарольський (14.33 м) – з потрійного стрибка.

Всі результати юніорського чемпіонату Європи з легкої атлетики – ТУТ.