У вересні відбудеться благодійний забіг DobroRun

805

Біжи, радій, твори добро для дітей. З таким девізом до майбутніх учасників звертаються організатори благодійного забігу DobroRun, який відбудеться 11 вересня. Його ціль – допомога онкохворим дітям. Організатори прагнуть створити спільноту добрих та веселих бігунів і об’єднати їх навколо цієї мети.

Обрану дистанцію учасники зможуть подолати у будь-який спосіб: пробігти, пройти, проїхати на велосипеді чи самокаті.

Як і де бігти, ви обираєте самі. Це може бути індивідуальний забіг, в якому як діти, так і дорослі можуть пробігтися з іграшкою біля дому чи в будь-якому іншому місці. Це може бути тімбілдінг, коли ви обираєте дату, час і маршрут для своєї команди й разом насолоджуєтеся бігом. Або ви можете взяти участь у біговому святі, приєднавшись 11 вересня до спільноти DobroRun на ВДНГ у Києві, де з 9:00 до 13:00 працюватиме фан-зона.

Збір благодійних внесків триватиме до 26 вересня.

У 2020 році участь у DobroRun взяли 1265 людей з 21 області України й 16 країн світу. На благодійність було зібрано 1.14 млн.грн., а 400 підопічних фонду «Таблеточки» отримали життєво важливі ліки.

Дізнатися більше про DobroRun і зареєструватися для участі в забігу можна за посиланням: https://dobrorun.tabletochki.org/

Попередня статтяУкраїна виграла сім медалей на юнацькому чемпіонаті ABAF з легкої атлетики
Наступна статтяЗміни в розкладі юніорського чемпіонату світу