У Кенії розпочався юніорський чемпіонат світу з легкої атлетики

2165
Фото (с)Ігор Ятченко

У Найробі розпочався юніорський чемпіонат світу з легкої атлетики. У ранковій програмі першого дня змагань Тетяна Харащук, фінішувавши третьою у забігу на 400 метрів, за часом зуміла добратися до числа восьми фіналісток (54.65 с). Близькою до цього була й Анна Орлова. З результатом 54.68 с вона дев’ята.

Яніна Юрченко й Олександр Сосновенко не змогли пробитися до наступного кола з бігу на 100 метрів (12.05 с і 11.20 с відповідно).

Після двох видів семиборства Валерія Мухоброд з сумою 1682 очка посідає сьоме місце. Українка пробігла 100 метрів з бар’єрами за 14.74 с, а у висоту стрибнула на 1.66 м. Лідирує фінка Сага Ваннінен (1989 очок – 13.60 с і 1.78 м).

Вечірню програму змагань о 16:00 відкриє фінал зі стрибків з жердиною серед юніорок. А о 16:05 у сектор для штовхання ядра вийдуть багатоборки.

Попередня статтяЗміни в розкладі юніорського чемпіонату світу
Наступна статтяОпубліковані кваліфікаційні нормативи й умови відбору на чемпіонат Європи-2022