Визначено імена найкращих легкоатлета й легкоатлетки України в серпні

1299

Ярославу Магучіх і Михайла Кохана визнано найкращими легкоатлеткою і легкоатлетом України за підсумками серпня.

Ярослава Магучіх у серпні виграла бронзову медаль зі стрибків у висоту на Олімпійських іграх (2.00 м) та посіла друге місце на етапі «Діамантової ліги» в Лозанні (1.98 м).

Михайло Кохан посів четверте місце з метання молота на Олімпійських іграх (80.39 м), а також виграв міжнародні змагання в Будапешті (78.77 м).

Нагадуємо про те, що голосування за найкращих легкоатлета й легкоатлетку України відбувається щомісяця. Участь у ньому беруть три категорії: експерти (Рада ФЛАУ), вболівальники й представники ЗМІ. Голоси кожної категорії враховуються як третина від усіх голосів.

Попередня статтяФінал «Діамантової ліги», день 1: дві українки – у перших трійках
Наступна статтяФінал «Діамантової ліги»: Проценко й Рижикова в трійках, Ткачук – з особистим рекордом