На НСК «Олімпійський» відбувся командний чемпіонат України з естафетного бігу

1760
Фото (с)Світлана Бондар

9 вересня на НСК «Олімпійський» у Києві повернулася легка атлетика. На головній спортивній арені країни відбувся командний чемпіонат України з естафетного бігу.

Участь у змаганнях взяли команди з 11 областей України та міста Києва. У командному заліку Сумська й Вінницька області набрали однакову кількість очок, тож переможців вдалося визначити за додатковими показниками. Ними стали атлети з Вінницької області. Сумська область друга. А замкнула першу трійку Житомирська область.

Крім традиційних змагань з естафетного бігу 4х100 і 4х400 метрів у програмі чемпіонату були також естафети 4х800 метрів, а юнаки й дівчата U18 визначали найсильніших з естафет 100+200+300+400 метрів.

У складі чоловічої естафетної команди 4х400 метрів Сумської області виступав фіналіст молодіжного чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів і рекордсмен України в складі змішаної четвірки 4х400 Олександр Погорілко. Йому довірили бігти заключний етап, і саме його команда перемогла з результатом 3:18.57 хв. Перші три етапи долали Євген Швець, Ярослав Демченко й Костянтин Ожійов.

Один з лідерів українського спринту останнього десятиріччя Еміль Ібрагімов разом з Давидом Яновським, Олександром Помогаєвим і Максимом Маковійчуком привели до перемоги з чоловічої естафети 4х100 метрів Чернігівську область (42.59 с).

У змаганнях з естафетного бігу 4х400 метрів серед жінок U23 поза конкуренцією була команда Дніпропетровської області (3:46.96 хв). Евеліна Заіка, Анна Орлова, Альона Даценко й Тетяна Кайсен понад 17 секунд виграли у четвірки з Черкаської області. А незадовго до цього Анна Даценко, Альона Даценко, Анна Орлова й Анастасія Осокіна також були першими з естафети 4х100 метрів серед молоді (48.06 с).

З усіма результатами командного чемпіонату України з естафетного бігу можна ознайомитися на сайті ФЛАУ.

Фото (с)Світлана Бондар

Під час урочистого відкриття змагань, участь в якому взяли віцепрезидент ФЛАУ і президент ФЛА міста Києва Віктор Грінюк, заступниця міністра молоді та спорту України Ніна Уманець і головний тренер збірної України з легкої атлетики Вячеслав Тиртишник, лікарю збірної Валерію Мельнику та масажистам Віктору Парфенюку й Владиславу Проніну були вручені Почесні грамоти Кабінету міністрів України, а провідна тренерка збірної України з легкої атлетики Світлана Бондар отримала Почесну грамоту Міністерства молоді та спорту України.

Фото (с)Світлана Бондар

 

Попередня статтяФінал «Діамантової ліги»: Проценко й Рижикова в трійках, Ткачук – з особистим рекордом
Наступна статтяВітаємо з Днем фізичної культури і спорту України