Шоломіцька й Брудін підтвердили статус фаворитів, або як атлети змагалися на командному чемпіонаті України серед ДЮСШ і СДЮШОР

2218
Фото (с)Володимир Дутчак

25-26 вересня до гостинного Івано-Франківська приїхали 547 учасників з 24 областей і міста Києва, щоб узяти участь у командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2004 р.н. та молодші).

У командному заліку перемогла Житомирська область. Команди міста Києва і Сумської області також у трійці.

Серед ДЮСШ найкращою була Любешівська ДЮСШ (Волинська область). Друге і третє місце посіли ОДЮСШ м. Суми й ДЮСШ м. Буськ (Львівська обл.).

ЖСДЮСШОР (Житомирська область) виграла залік серед СДЮШОР. СДЮШОР м. Києва з легкої атлетики друга, а першу трійку замкнула ще одна столична СДЮШОР – СДЮШОР №6 м. Києва.

Головною зіркою чемпіонату стала фіналістка юніорських чемпіонатів світу і Європи Валерія Шоломіцька з Любешівської ДЮСШ. Учениця Олени й Валентини Борисюк підтвердила статус фаворитки й упевнено перемогла зі спортивної ходьби на 3000 метрів (13:35.3h). Слідом фінішували сестри Діжак з Буська. Соломія була другою (13:54.4h), а Вікторія замкнула першу трійку, встановивши особистий рекорд (14:20.8h).

Зазначимо також, що результати рівня КМС на дистанції 3000 метрів показали чотири скороходки. Крім першої трійки його досягла ще одна виховнка Олени й Валентини Борисюк Оксана Лук’янович.

Поза конкуренцією був і ще один фаворит змагань – дискобол Михайло Брудін з ШВСМ Днц (тренери Кузьменко Ю.М. і Брудін Ю.М.). У найкращій зі спроб Брудін відправив 1.5-кілограмовий диск на 55.51 м, ставши єдиним, хто показав результат за 50 метрів.

Дистанцію 110 метрів з бар’єрами впевнено виграв учень і син Тетяни Степанової Назар Степанов. Атлет зі СДЮШОР №3 Дпр переміг з особистим рекордом – 14.24 с. Андірй Шагаєв (КЗ «ДОСКСП ім. С. Бубки») в 24 сотих позаду. Кирило Лампицький (ЖСДЮСШОР Жтм) третій (14.80 с).

Валерія Дмитровська з ДЮСШ Долина Ів-Фр (тренери Костишин Я.В. і Сухоносов С.І.) з результатом рівня КМС перемогла з метання молота (вага молота – 3 кг) – 56.98 м.

Анастасія Копильців (СДЮШОР Ів-Фр, тренер Гарасим І.М.) виграла змагання зі штовхання ядра (3 кг) – 14.75 м. У шести сантиметрах позаду Дар’я Козачок (ДЮСШ м. Чуднів, Житомирська обл.).

Надзвичайно напруженою була боротьба в секторі для стрибків у довжину. У змаганнях серед юнаків Михайло Скременський (СДЮШОР №3 Дпр) і Нікіта Маслюк (ОДЮСШ м. Суми) показали однакові результати – 6.77 м, тож переможця вдалося визначити лише за другою спробою. Ним став Скременський (6.75 м – 6.55 м). Зазначимо, що Скременський також виграв змагання з потрійного стрибка (13.72 м), а Маслюк з особистим рекордом фінішував першим з бігу на 100 метрів (11.13 с).

У змаганнях зі стрибків у довжину серед дівчат Світлану Бойчук (СДЮШОР №6 Київ) і Лансію Дмитрієву (КДЮСШ «Електрометалург» м. Нікополь Дпр) розділив лише один сантиметр – 5.79 м у Бойчук і 5.78 м у Дмитрієвої, що дорівнює її особистому рекорду.

З усіма результатами командного чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2004 р.н. та молодші) можна ознайомитися ТУТ. Фото зі змагань – ТУТ.

Попередня стаття26 вересня на НСК «Олімпійський» відбудеться спортивне свято
Наступна статтяБогдан-Іван Городиський і Валерія Зіненко – чемпіони України з бігу на 10 км по шосе