Розпочалося голосування за найкращих легкоатлетку й легкоатлета вересня в Україні

897

Розпочалося голосування за найкращих легкоатлетку й легкоатлета вересня в Україні. На звання найкращих за підсумками першого місяця осені претендують:

Жінки

Марина Бех-Романчук посіла третє місце зі стрибків у довжину у фіналі «Діамантової ліги» (6.75 м), перемогла на змаганнях у Падуї (6.70 м), посіла четверте місце на турнірі ISTAF у Берліні (6.44 м).

Ярослава Магучіх виграла етап «Діамантової ліги» в Брюсселі (стрибки у висоту – 2.02 м) та посіла друге місце у фіналі «Діамантової ліги» (2.03 м).

Анна Рижикова фінішувала третьою з бігу на 400 метрів з бар’єрами у фіналі «Діамантової ліги» (53.70 с) та на змаганнях у Хожуві (54.25 с), посіла друге місце на змаганнях у Загребі (54.87 с).

Чоловіки

Богдан-Іван Городиський виграв чемпіонат України з півмарафону, виконавши норматив для участі у чемпіонаті світу-2022 з півмарафону (1:03:41 год), став чемпіоном України з бігу на 10 км (29:13 хв).

Михайло Кохан посів третє місце з метання молота на змаганнях у Найробі (74.75 м) і п’яте місце на турнірі у Хожуві (76.31 м).

Андрій Проценко посів другі місця зі стрибків у висоту у фіналі «Діамантової ліги» (2.30 м) та на змаганнях у Ополе (2.24 м).

Проголосувати можна до 10:00, четверга, 7 жовтня ТУТ.

Голосування традиційно відбувається у трьох категоріях: експерти (Рада ФЛАУ), вболівальники й представники ЗМІ. Голоси кожної категорії враховуються як третина від усіх голосів.

Попередня статтяWADA опублікувала список заборонених препаратів і методів на 2022 рік
Наступна статтяПішов з життя Валерій Подлужний (доповнено: час і місце прощання)