Ярослава Магучіх і Андрій Проценко визнані найкращими легкоатлетами вересня в Україні

979
Фото (c)Boris Pavlikovsky from Pexels

Ярославу Магучіх і Андрія Проценка визнано найкращими легкоатлетами України за підсумками вересня.

Ярослава Магучіх у вересні виграла етап «Діамантової ліги» в Брюсселі (стрибки у висоту – 2.02 м) та посіла друге місце у фіналі «Діамантової ліги» (2.03 м).

Андрій Проценко посів другі місця зі стрибків у висоту у фіналі «Діамантової ліги» (2.30 м) та на змаганнях у Ополе (2.24 м).

Нагадуємо про те, що голосування за найкращих легкоатлета й легкоатлетку України відбувається щомісяця. Участь у ньому беруть три категорії: експерти (Рада ФЛАУ), вболівальники й представники ЗМІ. Голоси кожної категорії враховуються як третина від усіх голосів.