Визначені дати заслуховування кандидатів на посади головних і старших тренерів збірної

2775

23 жовтня відбулося перше засідання тимчасової комісії по заслуховуванню кандидатів на посади головних і старших тренерів збірної команди України з легкої атлетики.

На засіданні вирішували організаційні питання щодо роботи комісії та визначили дату заслуховування кандидатів, а саме 10-11 листопада 2021 року.

Від НОК України надійшов лист щодо конфлікту інтересів участі в роботі комісії Сергія Бубки. Таким чином у складі тимчасової комісії буде сім осіб, а саме:

Говорова Олена Іванівна (перша віцепрезидентка ФЛАУ, бронзова призерка Олімпійських ігор з потрійного стрибка, радник керівника офісу президента з питань спорту) – голова комісії.

Борзов Валерій Пилипович (дворазовий олімпійський чемпіон з бігу на 100 і 200 метрів, триразовий призер Олімпійських ігор, чотириразовий чемпіон Європи та семиразовий чемпіон Європи в приміщенні, почесний член ФЛАУ).

Саладуха Ольга Валеріївна (народна депутатка України, бронзова призерка Олімпійських ігор з потрійного стрибка).

Величко Олександр Іванович (Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, почесний член НОК України та ФЛАУ).

Петров Віталій Опанасович (тренер олімпійських чемпіонів, чемпіонів світу та Європи, рекордсменів світу зі стрибків з жердиною).

Добринська Наталія Володимирівна (віцепрезидентка ФЛАУ, голова Комітету атлетів ФЛАУ, олімпійська чемпіонка з семиборства, рекордсменка світу в приміщенні з п’ятиборства).

Кропта Руслан Віталійович (керівник комплексної наукової групи, доцент кафедри медико-біологічних дисциплін Національного університету фізичного виховання та спорту України).

Попередня статтяБіговий вік-енд: світовий і європейський рекорди Ґіді й Абді та призова трійка від Легонькової
Наступна статтяЗі світу по нитці: Стівенс завершує кар’єру, Влодарчик починає підготовку, Варгольм і Гіді діляться планами на майбутнє