Легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала героїнею кліпу гурту «Антитіла» (ВІДЕО)

1848

Чемпіонка Європи в приміщенні, призерка чемпіонатів Європи і світу, фіналістка Олімпійських ігор стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук стала героїнею кліпу відомого українського музичного гурту «Антитіла».

12 листопада «Антитіла» презентували ліричну пісню з філософським підтекстом і мотивуючою назвою «Стань». У ній йдеться про життєвий шлях та внутрішню силу втілювати мрії. А в кадрі – сам гурт і одна з найсильніших легкоатлеток світу Марина Бех-Романчук.

«Коли ми затвердили ідею кліпу, то почали шукати головну героїню. Якось одразу вирішили, що це має бути дівчина. Ознайомилися з усіма спортсменками в категорії легкої атлетики, потім навіть думали над футболістками, але коли побачили Марину, то зрозуміли, що саме вона наша героїня. Ми перечитали десятки інтерв’ю, передивилися записи змагань, вивчили соціальні мережі. І знаєте, ми не прогадали. Марина чудово впоралася. На знімальний майданчик прилетіла з чергового турніру в Австрії, знайшла час у щільному графіку» – ділиться продюсер гурту Сергій Вусик.

«Марина – це квінтесенція краси, неймовірної сили та наполегливості. При всьому цьому вона дуже проста у спілкуванні, відкрита до людей. І, на нашу думку, в кадрі має прекрасний вигляд. Ви й самі можете переконатися в цьому, переглянувши кліп. А ще ми були приємно здивовані, як вони з чоловіком, Михайлом Романчуком, олімпійським призером, чемпіоном Європи з плавання, світовим рекордсменом, підтримують один одного. Між ними відчувається любов, обоє пройшли нелегкий шлях до успіху й знають ціну перемог», – розповідає лідер гурту Тарас Тополя.

«Коли мені зателефонував Сергій Вусик, директор гурту «Антитіла», й запропонував взяти участь у зйомках кліпу, я спочатку мала великі сумніви. Це був складний період після Олімпіади, думки були зовсім про інше. Але коли почула ідею, побачила розкадровки кліпу, порадилася з близькими, то погодилася, – розповідає Марина Бех-Романчук. – Це абсолютно новий досвід, я навіть можу прирівняти це до зйомок у кіно, адже в результаті ми маємо міні-фільм. Також зі мною на майданчику завжди був присутній мій коханий, що дуже допомагало».

Зйомки тривали дві повних доби. Усе відбувалося в Києві, у легкоатлетичному манежі КМШВСМ на Березняках. «Антитіла» повністю видозмінили спортивну арену, використавши тисячі квадратних метрів чорного полотна, яким закрили периметр манежу від сонячного проміння. Підвісили декілька тон світлових приладів, завезли на територію дві вантажівки знімальної техніки, аби отримати бажану картинку.

Окрім Марини Бех-Романчук у кадрі з’являються друзі гурту «Антитіла». Серед них справжні спортсмени – марафонці з клубу KMRC – айтішники, юристи, бізнесмени, для яких окрім їхньої професії існує ще одна улюблена справа – спорт. Для більшості це перші зйомки у їхньому житті.

Після зйомок кліпу ще два місяці тривала робота з графікою, за яку взялася post-production команда «Headshot studio».

«Пісню створили більше року тому, вона записана на студії досить давно, але для відео-реалізації ідеї, закладеної в цю композицію, нам потрібно було трішки часу. При написанні пісні ми надихалися атмосферою шкільних випускних, коли хлопці та дівчата зізнаються один одному в коханні, клянуться у вічній дружбі, ставлять цілі і вірять у свої мрії, коли все щиро і без фальші.

Згодом з’явилася ідея кліпу. В голові виникали бігові доріжки, які відображали дорогу життя, великий простір, де кожен біжить по своїй лінії до мети. В процесі підготовки ми зрозуміли, що потрібна масштабна картинка, у якій можливо передати плин життя і людей в ньому. Зі своїми бажаннями, мріями і «хрестами, які дехто тягне на своїх плечах». Ми впевнені, що кожен зможе впізнати в певних кадрах себе або когось зі свого оточення. А ще в кліпа досить неочікуване завершення: по суті, історія відео починається у його фіналі, а якщо зануритися у відео ще глибше, то розумієш, що в ньому немає ні початку, ні кінця. І, як завжди, є приховані секрети, пасхалки, від «Антитіл», – розповідає Тарас Тополя.
Через деякий час артисти запланували реліз англомовної версії пісні «Стань». Вона називатиметься «And you start». Прем’єра планується у країнах Північної Америки та країнах Європи.

«Стань» – це третя пісня майбутнього альбому, прем’єру якого «Антитіла» запланували на початок 2022 року. Після випуску альбому гурт вирушить у стадіонний тур, де представить абсолютно нове шоу й презентує новий альбом. Перший концерт запланований на травень 2022 року в місті Дніпро.

Подивитися кліп можна тут: https://youtu.be/WKKh9IHo7ws

За матеріалами прес-релізу гурту «Антитіла»

Попередня статтяОфіційно: Христина Юдкіна – бронзова медалістка чемпіонату Європи-2018
Наступна статтяЮнацький чемпіонат Європи-2026 відбудеться в Рієті