Акредитація ЗМІ! Делегат Всесвітньої легкої атлетики Массімо Маньяні завітає в Україну

1055
Фото (с)Валерій Білокрил

28 листопада у Sport Hub PM Hall відбудеться закрита зустріч з делегатом Всесвітньої легкої атлетики Массімо Маньяні й директором компанії NewRun Максимом Кривенком, у рамках якої відбудеться анонс отримання трасою World Athletics Label Road Race. Крім того Маньяні надасть майстер-класс для професійних бігунів та любителів.

Максим Кривенко розповість про виконання ряду вимог для отримання лейблу Всесвітньої легкої атлетики на осінній забіг-2022 у Києві та поділиться новинами про те, що чекає на учасників забігів від NewRun у наступному році.

«Український марафонський біг динамічно розвивався останні десять років. Ми прагнули залучати людей до бігу, проводити старти й впроваджувати сучасні технології. Зустріч з Массімо Маньяні означає, що нас приймають у всесвітню марафонську родину. Ми зможемо обмінятися інформацією у глобальних питаннях марафонського бігу, поговорити про те, як змінюється підготовка марафонців зараз, як повинні розвиватися найкращі старти з шосейного бігу, які ключові інновації працюють у марафонському бігу, які, на думку експертів, найкращі старти у світі», – говорить Максим Кривенко, директор і співзасновник компанії NewRun.

На майстер-класі Маньяні розповість про свій шлях як марафонця, учасника Олімпійських ігор і тренера спортсменів світового рівня (переможця Нью-Йоркського марафону Джакомо Леоне, переможця чемпіонату Європи з марафону Даніеле Меуччі, переможця національних чемпіонатів Мікеле Гамба, срібної призерки чемпіонату світу Валерії Странео та інших), розкриє секрети підготовки перед стартом і надасть поради бігунам щодо того, як досягти високих результатів у спорті.

Акредитація для ЗМІ триває до 18:00, 27 листопада за телефоном: 068 394 81 83 (Марія, PR & Corporate Communications NewRun)

Попередня статтяОпубліковано календар «Діамантової ліги» на 2022 рік
Наступна статтяЗапаліть свічку – вшануйте пам’ять жертв Голодоморів