Делегат Всесвітньої легкої атлетики в Києві: Меморандум про співпрацю з NewRun та кількагодинний майстер-клас

478

28 листопада делегат Всесвітньої легкої атлетики Массімо Маньяні та директор компанії NewRun Максим Кривенко підписали Меморандум про співпрацю у напрямку розвитку масового спорту та легкої атлетики в Україні. Подія відбувалася у Sport Hub PM Hall.

«Ми підписали Меморандум про співпрацю з представником Всесвітньої легкої атлетики в галузі шосейного бігу. Ми прагнемо не лише отримати World Atletics Label, а й хочемо нести в Україну найкращі практики марафонської підготовки, бути провідниками сучасної клубної системи масового й професійного спорту, створювати умови для більшої, небюджетної монетизації процесів у професійному та масовому спорті. Мова не про прибуток, а про професійну відповідальність усіх, не тільки бюджетних сторін сфери. Біг – це про любов! Любов ­­­– головний драйвер розвитку марафону. Ми його любимо й хочемо дати це більшій кількості українців!» – розповідає директор компанії NewRun, Максим Кривенко.

На зустрічі також були присутні генеральна секретарка ФЛАУ Іоланта Хропач, заступник Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний, менеджерка з організації спортивних заходів Яна Бочарська, а також легкоатлети й тренери.

Массімо Маньяні провів майстер-клас для тренерів і атлетів «Як досягти результатів у спорті», розповів про свій шлях як марафонець, учасника Олімпійських Ігор і тренера спортсменів світового рівня, а також відповідав на питання гостей. Мова йшла й про навантаження під час тренувань, і про питання харчування та дієт, і багато про що інше.

«У Києві є всі складові для того, аби провести марафон-мейджор. Він буде цікавий як європейським спортсменам початкового рівня, так і тим,  які вже досягли певних висот. Київ дуже цікаве місто з точки зору культури, визначних пам’яток, архітектури та історії. Мені пощастило відвідати деякі туристичні місця, і я вважаю, що тут дуже багато можливостей», – розповідає Массімо Маньяні про перспективи розвитку легкої атлетики в Україні.

За матеріалами NewRun