KIND RACE 120, або 120 півмарафонів упродовж 120 днів для Книги рекордів Гіннеса

792

11 грудня в Києві стартує унікальна бігова подія – KIND RACE 120.

Упродовж 120 днів благодійниця та засновниця Kind Challenge Тетяна Гриньова бігтиме півмарафон. Почавши в Києві, вона щодня долатиме дистанцію не лише в столиці, а й в інших містах України.

Мета KIND RACE 120 – інформування та привернення уваги до соціальних проблем в Україні та збір 1 млн доларів для понад 100 українських благодійних фондів. Кошти збиратимуть щодня на сайті kindrace.com.

До того ж це буде спроба встановлення рекорду, який зафіксують у Книзі рекордів Гіннеса. Однією з умов фіксації результату є сертифікація траси. В Україні нараховується 24 легкоатлетичних маршрути, які мають або міжнародний сертифікат, або сертифікат ФЛАУ. По десяти з них бігтиме Тетяна Гриньова.

Бажаючі пробігти з Тетяною Гриньовою всю дистанцію або її частину (400 м, 2 км, 10 км), мають заповнити форму ТУТ. Більше інформації про те, як зробити внески або стати волонтером і допомогти в організації челленджу, ви знайдете на сайті kindrace.com.

Попередня статтяЮлімар Рохас замахнеться на світовий рекорд зі стрибків у довжину, або новини зі світу стрибків
Наступна статтяОсновні рішення Ради ФЛАУ: критерії відбору на міжнародні змагання й Головна суддівська колегія на 2022 рік