Подача заявок на Форум молодих лідерів Європейської легкої атлетики

1123

Європейська легка атлетика запрошує для участі у 8-му Форумі молодих лідерів ЕА особу віком від 20 до 30 років, яка раніше жодного разу не брала в ньому участь. Форум відбудеться 17-22 серпня в Мюнхені (Німеччина) й буде організований ЕА спільно з організаційним комітетом чемпіонату Європи. Він стане продовженням попередніх успішних аналогічних заходів, які також відбувалися під час чемпіонатів. Крім того це ключова подія року в лідерській програмі ЕА.

Мета форуму: розвиток майбутніх лідерів за допомогою надання їм можливості створити міжнародну мережу контактів, взяти участь у лекціях досвідчених спікерів та активно долучитися до воркшопів на різні тематики. Організатори прагнуть надати учасникам нові можливості, щоб ті могли ефективніше взяти на себе роль лідерів у організаціях всередині тієї чи іншої країни. Для цього учасники дійсно повинні мати відношення до спорту, бути дуже міцно пов’язанами з національною федерацією та володіти англійською мовою на високому рівні, адже саме вона буде робочою мовою форуму.

Кошти на проїзд, проживання (у двомісному або чотиримісному номері) та харчування на одну особу від національної федерації на себе беруть ЕА та організаційний комітет Мюнхена-2022.

Участь від національної федерації зможе взяти одна особа. Додаткове місце може бути надане за умови, якщо буде наявна така можливість і дозволятиме бюджет, виділений на проведення форуму.

Якщо ви зацікавлені в участі у форумі й відповідаєте вимогам, відправляйте свої резюме та мотиваційні листи у вашу територіальну федерацію до 17:00 14 лютого 2022 року.

***

На форумі, з-поміж іншого, обговорять питання, пов’язані з лідерськими навичками й знаннями, організацією заходів, технологіями, кризовим менеджментом, управлінням, захистом і стабільністю. Цього року до учасників у другій половині проведення форуму приєднаються також представники інших восьми видів спорту, які входять до програми чемпіонату Європи. Це надасть молодим лідерам унікальну можливість обмінятися досвідом і знаннями, а також розширити мережу контактів.

Після денних робочих сесій учасники форуму будуть запрошені на вечірню програму чемпіонату.

Щоб продемонструвати свою приналежність до спорту, всі учасники форуму отримають завдання підготувати відео-презентацію, яким вони поділяться з рештою учасників.

Кандидати повинні саме зараз бути активними в легкій атлетиці (як співробітники федерації, волонтери, офіційні особи, тренери, лідери чи співробітники клубів, тощо) і відповідати таким характеристикам:

– вік: 20-30 років;

– високий рівень володіння англійською мовою;

– міцний зв’язок з федерацією і бажання продовжувати працювати в ній;

– активний член легкоатлетичної спільноти в нашій країні;

– демонструвати потенціал бути лідером і повести за собою інших;

– демонструвати бажання керувати проєктами або допомагати в їхній реалізації національній федерації.

 

Завдання перед форумом

Усі учасники повинні бути готові підготуватися до форуму, виконавши певні завдання та відповівши на запитання, які сформують основу ключових тем форуму, воркшопів і панельних дискусій. Всі завдання й відповіді повинні бути англійською!

 

Попередня програма

17 серпня приїзд учасників; програма Форуму молодих лідерів (ФМЛ) після обіду та ввечері

18 серпня Програма ФМЛ (ранок і післяобідній час); учасники інших європейських спортивних федерацій приєднаються до форуму; чемпіонат Європи з легкої атлетики (вечірня програма)

19 серпня програма ФМЛ (ранок і післяобідній час); чемпіонат Європи з легкої атлетики (вечірня програма)

20 серпня програма ФМЛ (ранок і післяобідній час); чемпіонат Європи з легкої атлетики (вечірня програма)

21 серпня програма ФМЛ (ранок і післяобідній час); чемпіонат Європи з легкої атлетики (вечірня програма)

22 серпня від’їзд

Детальна програма форуму буде надіслана учасникам ближче до дати його початку.

Попередня статтяОлександр Невський і Олексій Сердюченко: “Прагнемо виправдати віру людей у нас”
Наступна статтяЗі світу по нитці