Ярослава Магучіх – у першій трійці на Банськобистрицькій латці-2022

1448
Фото (с) Instagram @fotosportsk

У Банській Бистриці відбулися традиційні міжнародні змагання зі стрибків у висоту Банськобистрицька латка. Українка Ярослава Магучіх приїхала до Словаччині у статусі чинної переможниці турніру. Саме тут вона стрибнула історичні не лише для України, а й для всього світу 2.06 м.

Між нею і Марією Ласіцкене, яка продовжує виступати під нейтральним прапором через дискваліфікацію російської федерації, очікували основну боротьбу за перемогу. Проте при цьому жодну з суперниць з рахунків не списували, тим більше що серед них, зокрема, були фіналістки Олімпійських ігор українка Ірина Геращенко й австралійка Елеанор Паттерсон.

Магучіх впевнено долала висоту за висотою, включно з найкращим результатом сезону – 1.96 м. Була вона близькою й до того, щоб стрибнути ще й на 1.99 м, проте планка цього разу не встояла. Натомість підкорити її, перемогти й очолити світовий топ-лист сезону вдалося Паттерсон. Магучіх друга.

Ірина Геращенко також повертатиметься з Банської Бистриці з найкращим результатом сезону – 1.93 м. З ним учениця Ірини Пустовойт могла б бути навіть вище, проте за спробами на попередній висоті поступилася суперницям і посіла сьоме місце. Ласіцкене з таким же показником шоста.

У змаганнях серед чоловіків Україну представляли Андрій Проценко й Олег Дорощук. Проценко легко долав висоту за висотою аж до 2.28 м, які й стали для нього перепоною. Після двох невдалих стрибків третю спробу він переніс на 2.31м і саме на цій висоті був близьким до успіху, проте підкорити її цього разу не вдалося. З результатом 2.25 м учень Геннадія Зуєва четвертий.

Такий самий результат показав і Олег Дорощук, проте за спробами вихованець Геннадія Здітовецького посів сьоме місце. Переможцем цьогорічного турніру став У Сан Хьок з Південної Кореї (2.35 м).

Попередня статтяПішов з життя Дмитро Льопа…
Наступна статтяЗаява керівництва ФЛАУ щодо втручання Міністерства молоді та спорту України в діяльність самоврядної громадської організації