Олена Борисюк: “Будемо всіма силами старатися добре виступити задля нашої України”

961
Фото зі сторінки Олени Борисюк у соціальних мережах

Попри всі спроби Росії зламати Україну, наша країна залишається незламною і нескореною. Так, на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, який 4-5 березня відбудеться в Маскаті, ми теж будемо представлені – на старт дистанції 10 км вийде юніорка Валерія Шоломіцька.

Про підготовку до старту та відчуття, які переповнюють зараз, розповіла тренерка Шоломіцької Олена Борисюк.

“До чемпіонату світу готувалися ще з листопада. Це важливий старт. У 2021-му Лєра виступала на юніорських чемпіонатах світу і Європи, але ще залишалася у віковій категорії U18. Зараз же перший рік, коли вона ввійшла в юніорський вік, – говорить Олена Борисюк. – Підготовка на цей рік у нас була розпланована з точністю до дня. Збір в Анталії йшов дуже добре аж до 24 лютого…

Вся команда повернулася додому 23 лютого. Ми ж ще раніше запланували залишатися в Анталії до самого старту й уже з Туреччини летіти в Оман. Проте наші квитки анулювали разом з квитками всієї команди, яка мала вилітати з України. Ми вдячні за підтримку Світовій легкій атлетиці: знаючи ситуацію, в якій опинилася Україна й ми, організатори оплатили нам дорогу з Анталії в Маскат.

Розуміємо, що зараз усе змінилося. Вбивця перевернув життя українців з ніг на голову. Але ми будемо всіма силами намагатися добре виступити, старатимемося зробити це для нашої України.

Так боляче не було ще ніколи в житті! Ми молимося за нашу Україну, за наших людей. Дуже вдячні Збройним силам України, вдячні всім людям, які захищають свої домівки, президенту України Володимиру Зеленському. Ми пишаємось таким президентом!

В Омані нас підтримують усі спортсмени, тренери, організатори. Всі вони вболівають за нашу країну. Хай Бог врятує нашу Україну й зупинить цю війну!”

Щоб синьо-жовті кольори національного стягу побачили якомога більше людей у світі, українці в Анталії пошили для Валерії Шоломіцької і Олени Борисюк прапори України. З ними вони й приїхали до Оману.

Дистанцією 10 км серед юніорок 4 березня розпочнеться програма командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби. Ознайомитися з розкладом можна ТУТ.