Виконком чемпіонату Європи-2022 підтримав дискваліфікацію Росії і Білорусі

997

Виконком чемпіонату Європи-2022, який влітку відбудеться в Мюнхені, підтримав рішення дев’яти федерацій-учасниць щодо того, щоб не запрошувати на змагання ні спортсменів, ні офіційних осіб з Росії і Білорусі. 

“Виконком Мюнхена-2022 на засіданні 15 березня ухвалив рішення щодо того, що російські та білоруські спортсмени й офіційні особи не братимуть участь у мультичемпіонаті Європи, – зазначив голова Виконкому Лібор Варганік. –  Кожна з дев’яти федерацій-учасниць уже підтвердила, що не буде запрошувати представників цих країн. Такі ж рекомендації надійшли й від Міжнародного олімпійського комітету, Німецької олімпійської спортивної конфедерації та міжнародних спортивних федерацій. Виконком чемпіонату підтримує ці рішення.

Ми засуджуємо війну Росії проти України й солідарні з Україною та її народом. Бачити команди Росії і Білорусі серед учасників наших змагань неприпустимо”.

Чемпіонат Європи відбудеться 11-21 серпня в Мюнхені. До його програми ввійдуть дев’ять видів спорту, серед яких буде і легка атлетика.

За матеріалами організаційного комітету чемпіонату Європи-2022 в Мюнхені

Попередня статтяМарина Бех-Романчук: “Будемо робити все для того, щоб показати, що ми сильна, незалежна й відважна нація”
Наступна статтяСпортсменів Росії та Білорусі відсторонили від участі в “Діамантовій лізі”