Стрибок на рекорд: Олександр Онуфрієв посідає друге місце в Лахті й встановлює РВ

1172
Фото (с)Ігор Ятченко

25 травня в Лахті (Фінляндія) відбулися традиційні міжнародні легкоатлетичні змагання Motonet Grand Prix.

Олександр Онуфрієв минулого року здобув бронзу юніорського чемпіонату Європи. Зараз йому 20 і попереду змагання в наступній віковій категорії А поки він, як і Нікіта Строгалєв, змагалися з дорослими. Онуфрієв з другої спроби подолав 5.47 м, тим самим поліпшив особистий рекорд на три сантиметри й посів друге місце. Вище злетів лише Мікко Паавола з Фінляндії (5.55 м). Строгалєв – шостий (4.92 м).

У секторі для стрибків у висоту змагалася Вероніка Крамаренко. З першої спроби подолавши 1.79 м, вона посіла четверте місце.

Четвертою була й Анна Плотіцина з бігу на 100 метрів з бар’єрами (13.45 с). Зазначимо, що у першому колі Анна показала час 13.34 с.

Швидше ніж у фіналі в першому колі бігла також Вікторія Ратнікова. “Гладку” 100-метрівку вона подолала за 11.83 с й стала п’ятою, а до вирішального кола пробилася з результатом 11.77 с.

Всі результати змагань ви знайдете ТУТ.

Попередня статтяВ одному секторі з олімпійською чемпіонкою: Марія Горєлова відкрила літній сезон
Наступна статтяОксана Мартинова входить у трійку змагань у Греції, Анастасія Бризгіна відкриває сезон з бігу на 400 метрів