Зміни до формату командного чемпіонату Європи-2023 з легкої атлетики

1749

Як повідомлялося у жовтні 2021 року, наступний командний чемпіонат Європи з легкої атлетики відбудеться в рамках Європейських ігор-2023. Зміни до формату змагань були затверджені Радою Європейської легкої атлетики.

На відміну від попередніх років відтепер командний чемпіонат Європи складатиметься не з чотирьох, а з трьох ліг, повідомляється на сайті Європейської легкої атлетики.

Чемпіонат відбудеться 20-25 червня 2023 року в Сілезії (Польща), стадіон якої був також ареною для Суперліги у 2021-му.

До першої і другої ліги ввійдуть по 16 команд. Всі решта змагатимуться у третій.

З метою підвищення інтересу телебачення і глядачів та забезпечення якомога ширших можливостей для промо, змагання у всіх трьох лігах відбуватимуться впродовж Європейських ігор, а саме впродовж шести днів на одній арені.

День 1 – день 3 (20-22 червня): змагання третьої ліги відбуватимуться зранку, а другої – у вечірній частині програми.

День 4 – день 6 (23-25 червня): змагання першої ліги відбуватимуться у вечірній частині програми.

Розподілення команд відбувалося за результатами виступів на командному чемпіонаті Європи-2021. Збірна України, яка тоді пропустила турнір через позитивні тести на COVID 19, виступить у другій лізі. Разом з нею змагатимуться команди Норвегії, Румунії, Естонії, Угорщини, Данії, Словенії, Литви, Болгарії, Словаччини, Латвії, Хорватії, Ісландії, Сербії, Кіпру та Молдови.

За перемогу в першій лізі боротимуться Польща, Італія, Велика Британія і Північна Ірландія, Німеччина, Іспанія, Франція, Португалія, Чехія, Нідерланди, Швейцарія, Туреччина, Фінляндія, Швеція, Греція, Бельгія та, в разі, якщо на той момент з команди знімуть санкції, Білорусь.

Попередня статтяВікторія Ткачук – у першій трійці в Бидгощі
Наступна статтяРоман Кокошко перемагає з особистим рекордом у Андухарі