Українці на нічному забігу в Італії та юні відкриття в Німеччині

781

3 червня в Італії відбувся нічний забіг Corritreviso. Змагання проводилися вже 32-й раз, і цього разу участь у них узяли й українці.

Жінки долали дистанцію 4.5 км. Вікторії Шкурко до третього місця не вистачило 20 секунд. З результатом 15:46 хв вона четверта. У першій вісімці фінішувала й Тетяна Чорновол, яка стала сьомою (15:58 хв). Тетяна Когут посіла 12-те місце (16:40 хв), Катерина Прилепська – 15-те (18:47 хв). Катерина Причиніч (18:52 хв) і Анастасія Ковальова (19:27 хв) фінішували слідом за Прилепською. Перемогла італійка Ребекка Лонедо (14:48 хв).

Чоловіки змагалися з бігу на 9 км. Найшвидше їх подолав італієць Андреа Сангінетті (26:36 хв). Українці Андрій Матюк (33:35 хв) і Артем Шкурко (34:42 хв) фінішували на 18-й і 19-й позиціях відповідно.

Результати 32. Corritreviso

***

3-4 червня в Реґенсбурзі (Німеччина) виступало одразу кілька українок, серед яких і ще зовсім юні атлети.

Тетяна Білик фінішувала сьомою з бігу на 400 метрів з бар’єрами (60.56 с).

Владислав Басалай, 2005 року народження, у досить запеклій боротьбі з австрійцем Александером Марінггеле вирвав перемогу зі стрибків у довжину (6.49 м, що на два сантиметри далі, ніж у суперника) та був десятим з бігу на 100 метрів серед атлетів цієї ж вікової категорії (11.93 с).

Вікторія Прокопенко фінішувала першою з бігу на 100 метрів серед атлеток віком до 14 років (13.46 с).

Влад Резанов був єдиним, хто змагався зі стрибків у довжину серед атлетів віком до 15 років. Його результат – 6.10 м.

На дистанції 100 метрів з бар’єрами Карина Файнберт посіла 14-те місце (16.05 с), а Владислава Рослякова фінішувала слідом (16.20 с).

Результати змагань у Реґенсбурзі

***

Ще один легкоатлетичний турнір за участю українців відбувся в німецькому місті Ґладбек.

Євген Ринкевич був шостим з бігу на 100 метрів серед юнаків U18 (12.21 с). Зазначимо, що у забігах він подолав дистанцію за 11.99 с.

Юліана Каданцева (2005 р.н.) змагалася серед юніорок і з результатом 70.36 с фінішувала сьомою з бігу на 400 метрів з бар’єрами.