Успіх українських стрибків у висоту в Рабаті та Релінґені

1094
Фото (c) @matthewquine / Wanda Diamond League Twitter

Українка Ярослава Магучіх виграла другий поспіль етап “Діамантової ліги”. У Рабаті вихованка Тетяни Степанової подолала 1.96 м зі стрибків у висоту, чим забезпечила собі перемогу. Після цього вона вирішила пропустити 1.99 м і стрибати на висоті нового найкращого результату сезону в світі – 2.01 м. Проте ця висота їй поки що не підкорилася.

“Щаслива, що перемогла. Бути тут, у Марокко, це фантастика. Мені дуже сподобалася атмосфера на трибунах, й взагалі все було на високому рівні. Мені не вдалося встановити найкращий результат сезону, як було на попередньому етапі, але це спорт і тут бувають як злети, так і падіння. Але цю перемогу я присвячую моїй країні – Україні”, – сказала в інтерв’ю організаторам Ярослава Магучіх.

Друге місце посіла Ірина Геращенко. Учениця Ірини Пустовойт, як і австралійка Нікола Олісладжерс, відома під дівочим прізвищем МакДермотт, подолала 1.93 м, проте за спробами обійшла суперницю й стала другою.

Подруга Геращенко по тренувальній групі Юлія Левченко поліпшила свій найкращий результат нинішнього сезону й зі стрибком на 1.85 м стала сьомою.

Марина Килипко відкрила “діамантовий” сезон у Рабаті, де вона посіла п’яте місце зі стрибків з жердиною з результатом 4.45 м. Перемогла американка Сенді Морріс. Вона, як і австралійка Ніна Кеннеді, злетіла на 4.65 м, проте за спробами посіла вищу сходинку.

Результати “Діамантової ліги” в Рабаті

***

Успіхи українських стрибунів і стрибунок у висоту продовжилися в Релінґені.

Оксана Окунєва з результатом 1.85 м була другою зі стрибків у висоту. Перемогла фіналістка Олімпійських ігор Сафіна Садуллаєва (1.89 м).

Андрій Проценко відкрив сезон другим місцем у змаганнях зі стрибків у висоту серед чоловіків. Він з другої спроби подолав 2.21 м, а після першої невдалої спроби на 2.24 дві наступні переніс на 2.27, проте цього разу планка не встояла. Ще один українець, Олег Дорощук, замкнув першу трійку з результатом 2.18 м. Вадим Кравчук був восьмим (2.15 м).

Переміг німець Тобіас Потьє (2.24 м).

Результати змагань у Релінґені

***

Цього ж дня в Польщі на Меморіалі Януша Кусочинського в змаганнях з метання молота участь брали Михайло Кохан та Ірина Климець.

Михайло Кохан був шостим у змаганнях серед чоловіків (76.37 м). Переміг з найкращим результатом сезону в світі поляк Войчех Новіцкі (81.58 м).

Климець з результатом 67.29 м була восьмою серед жінок, а перемогу здобула полька Аніта Влодарчик (75.76 м).

Результати Меморіалу Януша Кусочинського