Ольга Ляхова: «Забракло гостроти фінішу»

918
Фото (c)Getty Images for World Athletics

Ольга Ляхова нинішнього сезону повернулася на доріжку після народження доньки. Мамою вона стала лише в травні минулого року, проте це не завадило їй пробитися на чемпіонат світу за рейтингом і виконати норматив для участі в чемпіонаті Європи (15-21 серпня, Мюнхен).

На жаль, потрапити до півфіналу з першої спроби Ользі не вдалося. У своєму забігу вона фінішувала п’ятою, а часу 2:02.16 хв для виходу у фінал було недостатньо.

«Я щаслива, що зараз на чемпіонаті світу, й горда, що представляю тут нашу країну. Звісно, хотілося пробігти краще. План був увійти до першої трійки. Я намагалася знайти момент, коли можна вийти на потрібну позицію.

Весь забіг біглося досить легко, лише на останніх 150 метрах не вистачило гостроти фінішу. Можливо, мені забракло змагальної практики; можливо, десь трішки не вистачило сили чи швидкості. Чи вибили з колії скасування рейсів і дводенна затримка, коли летіла на збір у Чула-Вісту? Насправді, я встигла відновитися. Але було трішки складно, що через цю затримку я не встигла прилетіти в Каліфорнію, як уже була нова подорож сюди, на чемпіонат світу.

Але не будемо засмучуватися. Попереду чемпіонат Європи, тепер буду боротися там», – сказала Ольга Ляхова.

Попередня статтяЧемпіонат світу-2022 з легкої атлетики: розклад виступу українок у шостий день
Наступна статтяУкраїнка Анна Рижикова ввійшла до Комісії атлетів Світової легкої атлетики