У другий день чемпіонату світу U20 Україну представить лише одна легкоатлетка

1155

У другий день чемпіонату світу U20 з легкої атлетики, який триває у Калі, Україну представить лише одна легкоатлетка. Ярослава Ялисоветська змагатиметься у першому колі з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Щоб пройти до півфіналу, їй потрібно буде фінішувати в числі перших трьох у своєму забігу. Ще шістьох атлеток доберуть за часом за підсумками всіх забігів.

Ялисоветська потрапила до другого забігу й вийде на старт о 19:33 за українським часом.

2 серпня змагання починають стрибуни у висоту, де мав брати участь і українець Богдан Зміївський. Проте, на жаль, атлет травмувався й не приїхав до Колумбії.

Також у цей день відбудеться фінал зі штовхання ядра серед юніорок. На жаль, потрапити до нього не вдалося Марії Ларіній. Напередодні у кваліфікації українка показала результат 13.57 м, чого не вистачило для продовження боротьби на чемпіонаті.

Також напередодні змагалася Тетяна Когут з бігу на 3000 метрів з перешкодами, але їй не вдалося фінішувати.

Розклад змагань, стартові протоколи й результати – ТУТ.