Відкрито благодійний фонд Федерації легкої атлетики України

536

Друзі, ми раді повідомити вам про відкриття благодійного фонду Федерації легкої атлетики України.

Спорт і філантропія, це поняття які вже десятиріччями переплітаються у світовій історії розвитку професійного спорту. Європейські країни засновують свої благодійні організації ще з кінця ХІХ-початку ХХ сторіччя, чим зробили філантропію в спорті традицією.

Ми ж в силу довготривалої приналежності до соціалістичного табору не мали таких традицій у підходах наповнення бюджетних об’ємів федерацій. Та обставини й бажання до вестернізації правил та стандартів підштовхнули нас до створення фонду.

Хоч традиція і не нова, проте підхід має бути сучасним, саме тому ми пішли шляхом цифрової модернізації процесу донатів і створили простий спосіб транзакцій у кілька кліків.

Ви можете долучитись до наповнення фонду, пожертвувавши від 5 гривень або 1 долара, просто обравши зручний для себе спосіб, наприклад Apple pay або Google pay зі свого смартфону.

Ми, в свою чергу, витрачатимемо кошти на проєкти «Дитячої легкої атлетики» та/або на окремі потреби наших спортсменів чи тренерів, про що звітуватимемо перед вами та державою у спосіб, передбачений законом!

Щоб долучитись до допомоги фонду, вам потрібно просто натиснути на посилання.

https://helpuaf.com.ua

Дякуємо!