Зі світу по нитці: Джакобс відкриє сезон у лютому, Лавіллені тренується в полегшеному режимі, а Веселий продовжує кар’єру

823

Олімпійський чемпіон з бігу на 100 метрів італієць Марсель Джакобс повідомив, коли відкриє сезон-2023. Вперше вийти на доріжку в новому році він планує 4 лютого Валь-де-Рей або Лодзі, а головним турніром зимової частини сезону для нього має стати чемпіонат Європи в приміщенні в Стамбулі.

Натомість екс-рекордсмену світу та олімпійський чемпіон-2012 зі стрибків з жердиною Рено Лавіллені щось планувати поки що складно. Француз травмував м’язи задньої поверхні стегна й не зможе стрибати як мінімум до середини грудня. Натомість йому вдалося подолати проблеми з сухожиллям, які турбували його з початку літнього сезону. Лавіллені наразі тренується в полегшеному режимі й не полишає надій все ж виступити в зимовому сезоні.

Натомість його співвітчизниця, метальниця молота Александра Таверньє була змушена припинити тренування після того, як їй поставили діагноз перелом плато великогомілкової кістки.

Після пропуску чемпіонатів світу та Європи німецький метальник списа Йоганнес Феттер заявив, що головне для нього зараз – пройти зиму без травм. За його словами, 2022 рік навчив його тому, що саме це має бути основною метою. «І якщо в квітні-травні все буде добре, тоді далі – жодних обмежень!» – додав він.

Чемпіон світу-2013 з метання списа чех Вітезслав Веселий продовжить кар’єру. В 2021-му він виграв бронзу Олімпійських ігор, а наступного року йому виповниться 40. «Я не бачу підстав для того, щоб завершувати кар’єру, проте надалі все робитиму спокійно, без зайвого тиску, крок за кроком. Але при цьому буду й надалі готовий показувати високі результати», – зазначив він.

За матеріалами EME News, La Gazzetta, L’Equipe, Leichtathletik.de

Попередня статтяЗатверджені нормативи для участі в чемпіонатах Європи U20 i U23 в 2023 році.
Наступна статтяТетяна Гамера найкраща з європейок на марафоні у Флоренції та призові виступи українців на півмарафоні у Франції