Збір робочої групи під керівництвом Ольги Саладухи

660

21 січня було проведено збір робочої групи. В обговореннях та прийнятті рішень брали участь 10 фахівців з галузі легкої атлетики: О. Саладуха, В. Гринюк, М. Кривенко, Ю. Кострицький, В. Тиртишник, О. Величко, В. Єднак, О. Сердюченко, А. Балахонова, І. Довгуша. 

Команді з розвитку програми вдалося: 

  1. Затвердити перелік розділів та підрозділів програми розвитку, а саме: спорт вищих досягнень, масовий спорт, резервний спорт, інституціональний розвиток ГС «ФЛАУ», легкоатлетична структура, кадрове забезпечення легкої атлетики, національне та міжнародне співробітництво та партнерство, антидопінгова діяльність та доброчесність, нормативно-правове, організаційне та фінансове забезпечення реалізації програми, популяризація легкої атлетики України, цифровізація легкої атлетики, адаптація спортсменів після завершення кар’єри.
  2. Призначити з числа учасників робочої групи відповідальних за наповнення кожного розділу програми.
  3. Доручити відповідальним за розділи сформувати персональний склад робочих підгруп до 26.01.
  4. Доручити Держтренеру розробити типову форму наповнення кожного розділу до 30.01.
  5. До 18.02 відповідальним за розділи надати секретарю проєкти текстів розділів програми складених за типовою формою.

Обговорення пройшли ефективно, оскільки кожен учасник зміг висунути цікаві та нестандартні рішення щодо розвитку легкої атлетики в Україні. І визначитися, хто, за який розділ програми відповідає, з ким може взаємодіяти і як реалізувати свої ідеї. Як зазначила керівник програми Ольга Саладуха: 

«Дуже гарно попрацювали сьогодні. В нас зібрався колектив з дуже різним досвідом, віком та поглядами на розвиток. Впевнена, що всі прийняті рішення та пропозиції вже незабаром будуть реалізовані і ми виконаємо весь робочий план за 2023 рік».

Наступне зібрання групи пройде 17 або 18 лютого, точна дата буде визначена пізніше. 

Попередня статтяПідсумки третього дня юніорського чемпіонату України в приміщенні
Наступна статтяФЛАУ оновлює візуальну концепцію соціальний мереж