Стамбул-2023: за день до старту

784

…Стамбул, 2012 рік. Українка Наталія Добринська, як і за чотири роки до того в Пекіні, підкорює увесь легкоатлетичний світ. Своїм неймовірним виступом, силою волі, щирістю, відкритістю, посмішкою й теплом, яке вона так і випромінює, коли біжить ареною з прапором після встановлення світового рекорду з п’ятиборства в приміщенні.

«Про те, що світовий рекорд у приміщенні цілком реальна мета я повірила після перемоги на Олімпіаді. Саме тоді я її собі поставила. Кілька років поспіль фізично я була готова до побиття світового рекорду і до подолання позначки в 5000 очок. Сьогодні це стало реальністю. Все склалося саме так, як і мало бути!» – говорила вона тоді в інтерв’ю після виступу на чемпіонаті світу в приміщенні.

…Стамбул, 2023 рік. Змагання з легкої атлетики найвищого рівня повертаються в Туреччину. Попри жахливий землетрус, який стався в країні, організатори все ж ухвалили рішення проводити чемпіонат Європи в приміщенні.

«Так, цього року у вас не така велика команда, як це часто буває, проте вона дуже сильна. Але головне, що ви можете пишатися тим, що попри все ваші атлети презентують країну на кожному без винятку турнірі й роблять це настільки гідно», – чуємо звідусіль.

Не оминають нашу команду й питання про кількість потенційних медалей і… світовий рекорд. Але відповіді на них ми дізнаємося після завершення змагань у тому чи іншому виді.

Змагальна програма чемпіонату Європи в приміщенні почнеться вже 2 березня. Й одразу з одних з найбільш очікуваних для України дисциплін – стрибків у висоту серед жінок і штовхання ядра серед чоловіків.

Трансляція чемпіонату Європи в Україні відбуватиметься на місцевих телеканалах і сайті Суспільного.  Також подивитися змагання можна буде на allathletics.tv. Щоранку на сайті ФЛАУ ми публікуватимемо детальний розклад виступу українців і українок, а поки нагадуємо склад нашої команди.

Розклад і результати онлайн

Соціальні медіа Європейської легкої атлетики

Соціальні медіа Федерації легкої атлетики України, на яких ви зможете відслідковувати найпершу інформацію про виступи української команди:

Instagram

Попередня статтяЧемпіони за підсумками чемпіонату України U16 в приміщенні
Наступна статтяЧемпіонат Європи в приміщенні, день 0: розклад виступу українців і трансляція