Доброміра Карамарінова переобрано на посаду президента Європейської легкої атлетики

679
Фото (с)Дмитро Вакулка

Доброміра Карамарінова (Болгарія) переобрано президентом Європейської легкої атлетики на наступні чотири роки – 2023-2027. Вибори відбулися на 28-му Конгресі Європейської легкої атлетики 22 квітня в Белграді.

Британка Черрі Александер, француз Жан Грасіа та швед Карін Груте Мовін були обрані на посади віцепрезидентів.

«На мою думку, Європейська легка атлетика – найсильніша континентальна легкоатлетична організація в світі, і я гордий бути обраним її президентом, – зазначив Добромір Карамарінов. – У своїй діяльності я вбачаю три пріоритети: змагання, діджиталізація та інновації, а також спільнота. Але передусім ми завжди приділятимемо увагу національним федераціям, які є нашими членами. Їхні розвиток і процвітання завжди будуть для мене на першому місці».

Переобрання Доброміра Карамарінова автоматично гарантувало йому місце в Раді Світової легкої атлетики.

Європейська легка атлетика під керівництвом Доброміра Карамарінова з перших днів повномасштабної війни в України підтримала українську команду. Зокрема, був організований великий тренувальний збір у Болгарії, який дав багатьом українським атлетам і тренерам можливість не лише працювати далі задля досягнення мети в спорті, а й допоміг багатьом з них зберегти життя. І що важливо, Європейська і Світова легка атлетика стали одними з перших, хто відсторонив від змагань і будь-яких офіційних легкоатлетичних заходів усіх російських і білоруських атлетів, тренерів та офіційних осіб.

ФЛАУ цінує ту підтримку, яку відчуває від Європейської легкої атлетики, й вітає Доброміра Карамарінова та віцепрезидентів з обранням на їхні посади.

Попередня статтяВітаємо з днем народження Володимира Журавльова
Наступна статтяОпублікована система кваліфікації на чемпіонат світу-2024 в приміщенні