І знову дуель Бондаренко-Проценко!

1087
Фото (c)Ulf Schiller/Atletix.ch

Ще кілька років тому дуелі Богдана Бондаренка й Андрія Проценка неодноразово ставали прикрасою змагань найрізноманітнішого рівня. Вони вигравали медалі для України, приносили перемоги й призові місця на комерційних турнірах і стабільно стрибали на 2.30, 2.40 метри й вище… Але травми змусили Бондаренка взяти тривалу паузу. Минулого року Богдану вдалося пробитися на чемпіонат Європи, проте виступ був зовсім не тим, на який сподівався атлет.

Для Проценка ж минулий рік, попри всі труднощі, видався одним з найуспішніших у кар’єрі. Він виграв бронзові медалі чемпіонату світу і Європи, а в 2023-му завоював срібло чемпіонату Європи в приміщенні.

Літній сезон обидва атлети почали не найкращим чином. Але на Меморіалі Ірени Шевінської в Бидгощі (6 червня) українці знову повернули нас у ті часи, коли саме вони боролися за перемогу. І нехай поки що висоти були нижчими, обидва поступово поліпшують свої рекорди й, що важливо, продовжують змагатися.

2.21 метри цього дня підкорилися лише Проценку й Бондаренку. Андрій подолав їх з першої спроби, а Богдан – з другої. Власне, саме ці стрибки й визначили переможця.

Ще однією українкою, яка змагалася в Бидгощі, була Ольга Ляхова. Українка цього року вже спробувала сили не лише з бігу на 800, а й на 1500 метрів. Проте в Польщі бігла коронну дистанцію. З результатом 2:02.46 хв вона стала п’ятою.

Всі результати змагань у Бидгощі

***

Ще дві українки змагалися цього вечора в Уельві (Іспанія). Вікторія Ткачук фінішувала четвертою з бігу на 400 метрів з бар’єрами (55.62 с). Катерина Карпюк стала п’ятою у фіналі В з бігу на 400 метрів (52.90 с).

Всі результати змагань в Уельві