20 км спортивної ходьби: як все пройшло

744

24 червня в Івано-Франківську українські скороходи боролися за нормативи та особисті рекорди. Участь у змаганнях взяло 23 спортсмени з різних областей країни. Найбільш емоційно на власну перемогу відреагував Сергій Світличний, який в своєму інстаграм після подолання 20 км з результатом 1:23.51 та здобуттям золота написав: 

“Нарешті! 4 довгих роки і ось я чемпіон України. Хочу подякувати своєму тренеру за пророблену роботу, віру і підтримку. А також дякую рідним та близьким за те, що ви завжди поруч. Ну і, звісно, велика подяка нашим захисникам та захисницям, які боронять державу і дають нам змогу робити те ж саме на спортивних аренах”.

У жінок перемогу на цій дистанції здобула Валентина Наявко — 1:39.54. Слід відзначити, що нормативи на чемпіонат Європи U23 виконали одразу два спортсмени: Микола Рущак — 1:26.07 (перше місце) та Єгор Шелест — 1:26.16 (друге місце). Софія Криловецька, яка є незмінною лідеркою дистанції у своїй категорії виконати норматив не змогла. Спортсменка показала час 1:50.57. 

 

Попередня статтяЯк проходили юнацький та юніорський чемпіонати України
Наступна статтяСклад збірної U23 на чемпіонат Європи