Відбувся IV етап Кубка України з легкоатлетичних метань

399

22-23 червня у Київській області відбувся IV етап Кубка України з легкоатлетичних метань пам’яті ЗТУ Л. Смєлаша та А. Кончіца. Змагання проходили у 3 дні на тренувально-спортивній базі Конча-Заспа. Головна тренерка з метань Ірина Новожилова, яка під час змагань перебувала на Європейських Іграх у Польщі, прокоментувала виступ українських метальників: 

У метаннях молоту в категорії U20 Артем Гамаш показав результат 67.00 і виборов норматив на чемпіонат Європи серед юніорів, який відбудеться 7-10 серпня в Ізраїлі — це головна подія змагань. Також гарно виступив Піскунов у метанні молота (72.35) та Гаврилюк — 70.93 метрів. Станіслав Чирва серед юніорів показав задовільний результат — 17.35 у штовханні ядра і Олександр Титаренко відправив диск на 51.21 метр. Змагання і результати рівні, тож спортсмени продовжують набирати форму до основних стартів”. 

Поки більша частина метальників змагалося в Україні, Михайло Брудін відстоював честь держави на престижному юніорському турнірі у Німеччині. Спортсмену вдалося стати лідером світу у категорії U20, оновити особистий і вибороти золоту медаль на змаганнях Bauhaus Junioren-Gala. 

“Це був мій другий старт з диском 1,750кг в сезоні, по відчуттям він легкий для мене, це дуже класно. Мене підтримував мій тренер, наша міні команда та дуже важлива для мене людина. Чесно кажучи, ніяких особливих відчуттів немає, просто розумієш що тепер треба працювати якомога більше та відпрацьовувати техніку і всі деталі, щоб підтримувати цей рівень. Рекорд стадіону для мене це відмітка, яку треба перетнути в наступному році на цих змаганнях”. 

Подивитися всі результати Кубка України з метань можна ТУТ