Підсумки юніорського чемпіонату Європи

1784

7-10 серпня в столиці Ізраїля, Єрусалимі відбувся юніорський чемпіонат Європи. Нашу країну представляло 30 спортсменів, чотирьом з них вдалося вибороти медалі і і принести збірній десяте командне місце. Чемпіонами та медалістами Європи стали: 

Михайло Брудін виграв золото чемпіонату Європи U20 у метанні диска. Атлет показав результат 66,58, що майже на 7 метрів перевищувало результат срібного призера. Також Михайло показав SB на цьому старті. Окрім Брудіна, у фіналі пройшов і Олександр Титаренко. Після кваліфікації він мав третій результат і претендував на бронзу, але, на жаль, не склалося. Титаренко став одинадцятим. 

Олександра Чернуха також стала чемпіонкою Європи. У секторі для стрибків потрійним, Саша показала результат 13.63. Результат срібної призерки сектору сербки — 13.50. У фіналі змагалася і Олександра Бойчук, яка потрапила у ТОП 5 спортсменок Європи, посівши 5 місце з результатом 13.34. 

Ольга Машанєнкова, яка недавно здобула золото ЮЄОФ-2023 в Словенії, дала бій на дистанції 400 метрів з бар’єрами. Вже в ½ Оля йшла першим номером, але у фінальному раунді змагань на фініші поступилася спортсменці з Швеції. Машанєнкова показала час 56.83. 

Нікіта Маслюк став бронзовим призером Чемпіонату Європи зі стрибків у довжину. Він змагався з лідерами Європи італійцем Маттіа Фурлані та болгарином Божидар Сарабоюков. І якщо перший стрибок у фіналі йому приніс лише 9 місце, то вже з другої спроби Маслюк потрапив у ТОП 3 і закріпився. На третій та четвертій спробі Маслюк робив заступи, а 5 та 6 вирішив пропустити через отриману травму. Тим не менш, 7.97 вистачило, щоб забрати бронзу. 

Результати всіх спортсменів можна подивитися за посиланням ТУТ.  

Попередня статтяЧемпіонат світу 2023: Склад збірної України
Наступна статтяPUMA Becomes the Official Sponsor of the Ukrainian Athletics Federation