Перспективи розвитку легкої атлетики на Рівненщині

834

В.о. президентки ФЛАУ Ольга Саладуха провела зустріч з головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем. Разом вони оглянули об’єкт спортивної інфраструктури області й обговорили перспективи співпраці.

Обоє прагнуть забезпечити й дітей, і дорослих умовами для тренувань. Навіть у найскладніші для країни часи.

«Основний пріоритет на сьогодні, коли триває війна, – це безпека й оборона країни. Тому ми шукаємо можливості вдосконалити вже існуючі об’єкти, розширити їхній функціонал і пристосувати для потреб спортсменів, – говорить Ольга Саладуха. – Спорт завжди на часі. Й не лише для атлетів, які ним займаються професійно. Він допомагає бодай трішки відволікти дітей від війни; реабілітація військових також часто відбувається через спорт.

Що стосується українських спортсменів, то навіть у важкі часи будемо робити все від нас залежне, аби вони могли розвиватися й досягати результатів. Тож спорт не залишиться без уваги, й у цьому ми досягли консенсусу з обласною владою».

Віталій Коваль на своєму Телеграм-каналі зазначив: «Важливо забезпечити сталість підготовки спортсменів, особливо дітей, до змагань різних рівнів. Про це говорили з Ольгою Саладухою. А також поспілкувалися про проведення тренувань і всеукраїнських змагань на Рівненщині».