Tribuna.com стала медіапартнером ФЛАУ

1074

ФЛАУ підписала угоду про медіапартнерство з одним з найбільших спортивних медіаресурсів України Tribuna.com.

Угоду укладено на один рік, а її метою є розвиток медійного потенціалу легкої атлетики в Україні й привернення до неї уваги ще ширшої аудиторії.

«Крім того, що ми говоримо про спорт, ми також боремося за Україну і її незалежність. Для нас було важливо, щоб медіапартнер федерації мав схожі з нами цінності й рухався в тому ж напрямку, що й ми. Tribuna.com було саме тим видавництвом, яке відповідало більшості з наших вимог і з яким ми, сподіваюся, виведемо легку атлетику на ще вищий рівень популярності», – зазначила в.о. президентки ФЛАУ Ольга Саладуха.

«Легка атлетика має високий медійний потенціал. Це важливо не тільки для популяризації виду спорту всередині країни, а й для того, щоб залишати Україну на перших шпальтах світових видань, що особливо важливо в умовах війни. Молоді й успішні спортсмени та спортсменки – чудові рольові моделі для просування України в Європі та Європи в Україні», – сказала директорка Tribuna.com Інна Ткачук.

Tribuna.com є одним з найбільших діджитал-видавництв України, яке випускає високотехнологічні продукти для спортивних уболівальників. Аудиторія його проєктів перевищила 6 мільйонів користувачів в Україні. Tribuna.com – один з лідерів ринку за представленістю в соціальних мережах (2,4 млн підписників) та на YouTube (1,0 млн підписників). Також компанія випускає медійні спортивні продукти для ринків Західної Європи, США, Канади та Африки. Аудиторія у цих регіонах складає близько 10 мільйонів.

Попередня статтяБуковинська миля 2023 у місті Чернівці!
Наступна статтяДо уваги медіа! Підписання угоди з новим спонсором ФЛАУ та інтерв’ю з зірковими легкоатлетками