Кубок України зі спортивної ходьби: Повне перезавантаження!

1657

3-4 листопада у місті Мукачево відбувся Кубок зі спортивної ходьби. Змагання проводились у вигляді естафети – це оновлений формат дисципліни, який запровадила World Athletics і в якому ходаки з 25 країн будуть змагатися на Іграх у Парижі в 2024 році. Олімпійські збірні складатимуться з двох скороходів – чоловіка і жінки. І разом вони подолають марафонську дистанцію за чотири етапи, змінюючи один одного кожні 10.5 км.

Формат домашнього кубку був адаптований під вік атлетів. Отже, дорослі змагалися в естафеті 4х10 км, юніори – 2х6 км, а юнаки – 4х2 км. Але всю увагу забрали на себе дует Людмили Оляновської та Сергія Світличного проти дуету Івана Банзерука та Ганни Шевчук. Наразі це найсильніші пари ходаків в Україні, які цього року представили Україну на чемпіонаті світу в Будапешті.

Попри це – переможець один. Тож Банзерука та Шевчук з результатом 2:49:25, четвертого листопада виявилися сильнішими Світличного і Оляновської, які показали час 2:50.16 і взяли срібло.

З усіма результатами змагань можна ознайомитися тут. 

Попередня статтяМінмолодьспорту оголосило конкурс на посади тренерів штатної команди національних збірних команд України
Наступна статтяСклад збірної України на чемпіонат Європи з кросу