Богдана Семьонова не братиме участь у чемпіонаті Європи з кросу

990
фото: Наталя Стребкова

17 листопада стало відомо, що Богдана Семьонова, яка відібралася на чемпіонат Європи з кросу, не зможе взяти в ньому участь через серйозну травму. Після огляду та МРТ висновків лікарі встановили діагноз – перелом стопи та розрив 2 зв’язок. Наразі спортсменка не може наступати на ногу та пересуватися без допомоги милиць.

Богдана розповіла, що травмувалася на дистанції, невдало приземлившись на стопу. Біль відчула не одразу, але стан ноги значно погіршився ввечері того ж дня. Всі міри усунення набряку ніяк не допомогли, тому звернулася у лікарню.

“На рахунок перелому — в моєму випадку ставляться вінти, щоб допомогти кістці правильно зростися, але в мене несильне зміщення. Тому сподіваюся на краще, але коли слухала висновки лікаря — була у шоці. Також не обійшлося без розриву зв’язок, які будуть набагато довше загоюватися”, — розповіла Семьонова

Як і коли це сталося? 

На змаганнях я двічі підвернула ногу, але не звернула увагу, болю майже не було. Плюс після старту я відпочила, а потім на наступних тренуваннях відчула гострий біль. Я вже не могла йти і одразу поїхала до реабілітолога. Стало легше, але біль згодом повернувся. А далі рентген і МРТ. І ось — я пропускаю чемпіонат Європи, на який дуже хотіла потрапити. 

Головний тренер з витривалості Сергій Романчук розповів, що ніяких змін до складу збірної вноситися не буде, оскільки всі накази на спортсменів підписані. Отже, цього року Україна не буде висувати представницю команди категорії “Жінки”.